نمایشگاه الکامپ مردادماه

نمایشگاه الکامپ مردادماه

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ بعد از چندین بار به تعویق افتادن به علت شرایط کرونایی، بالاخره از ۱۱ تا  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفندماه سال ۱۳۹۸، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) هم ابتدا مقرر بود سال ۱۳۹۹ اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و البته الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین اجرا شد. بعد از آن هم مقرر بود الکامپ ۲۶ در تیرماه و بعد از آن در بهمن ماه ۱۴۰۰ اجرا شود که باز هم به سبب وضعیت کرونایی لغو شد.
در نهایت بعد از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی و آغاز مجدد برگزاری نمایشگاه ها، تاریخ جدید برگزاری بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بعنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مشخص شد. بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از روز سه شنبه ۱۱ مرداد لغایت روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام خواهد شد.
در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱، شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه های دانش بنیان، فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور شامل شرکت ها، تیم ها و گروه ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت. بخش های دیگر الکامپ شامل الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینواستارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب هم پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکتهای نوآور خواهد بود.
ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ برای تسریع در فرآیند امور اجرایی نمایشگاه، از روز شنبه مورخ ۲۱ خردادماه کار ثبت نام متقاضیان را آغاز می کند و این فرآیند را تا ۴ تیرماه ادامه خواهد داد. متعاقبا و بعد از تایید مدارک متقاضیان از جانب ستاد برگزاری و بر مبنای اولویت ثبت نام از متقاضیان و بر مبنای متراژ اعلام شده جهت جانمایی دعوت خواهد شد.
منبع:

1401/03/20
14:45:52
0.0 / 5
448
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
الف دانلود