تلگرام پولی ماه جاری راه اندازی می شود

تلگرام پولی ماه جاری راه اندازی می شود

به گزارش الف دانلود پاول دورف، موسس تلگرام اعلام نمود این سرویس پیام رسان طرح اشتراک پولی برای کاربرانش را ماه میلادی جاری راه اندازی خواهد نمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، دورف در کانال تلگرام خود اعلام نمود کاربرانی که تلگرام پریمیوم را انتخاب کنند، از ظرفیت بالاتری برای چت و بارگذاری رسانه و فایل برخوردار خواهند بود.

وی تصریح کرد: تنها راه برای تأمین نیازهای طرفداران این سرویس و همزمان مجانی نگه داشتن قابلیتهای فعلی، گزینه پولی برای عرضه امکانات بیشتر است.

تلگرام به همراه سیگنال، بعد از نگرانیهای حریم خصوصی که کاربران واتساپ پیدا کردند، شاهد رشد شمار کاربرانشان بودند. تلگرام هم اکنون ۵۰۰ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد و در بین ۱۰ اپلیکیشن پردانلود در جهان است.

بر اساس گزارش رویترز، دورف اظهار داشت: اقدام برای عرضه نسخه اشتراک پولی، تضمین تأمین مالی تلگرام توسط خود کاربران این سرویس و نه تبلیغات کنندگان است. در واقع کاربرانی که پولی بابت تلگرام پرداخت نمی کنند، نه تنها افت تجربه استفاده را نخواهند داشت بلکه قادر خواهند بود از بعضی از مزایای سرویس پولی مانند امکان مشاهده اسناد حجم بالا، رسانه و استیکرهای ارسال شده از جانب کاربران پریمیوم برخوردار شوند.

جزییات دقیق از قابلیتهای سرویس پریمیوم در پست دورف یاد شده قرار نگرفت. اما گزارشهای گوناگونی که به تازگی انتشار یافته اند، از آن حکایت می کند که قابلیتهای تلگرام پریمیوم شامل بارگذاری فایلهای پرحجم تر، سرعت دانلود سریعتر، تبدیل صدا به متن، استیکرهای پریمیوم، قابلیتهای مدیریت چت پیشرفته و عدم نمایش تبلیغات است.

قیمت سرویس اشتراکی تلگرام، بر اساس تحلیل نسخه بتای این اپلیکیشن، چهار دلار و ۹۹ سنت در هر ماه گزارش شده است اما باید دید در مناطق مختلف، قیمت رسمی چه خواهد بود.

تلگرام برای تأمین مالی هزینه سرور خود، به تأمین مالی خارجی متوسل شده که شامل دریافت بیشتر از یک میلیارد دلار در سال میلادی گذشته بوده است.

منبع:

1401/03/21
10:39:25
0.0 / 5
598
تگهای خبر: اپل , تجربه , تلگرام , دانلود
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
الف دانلود