ظرفیت اعضای گروههای واتساپ دو برابر شد

ظرفیت اعضای گروههای واتساپ دو برابر شد

الف دانلود: ظرفیت کاربرانی که می توانند در یک گروه چت در واتساپ حضور پیدا کنند، دو برابر شد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، قبل از این محدودیت ظرفیت گروههای واتس اپ، ۲۵۶ نفر بود اما حالا ۵۱۲ نفر می توانند در یک گروه حضور داشته باشند. این تغییر حدود یک ماه بود که در نسخه های بتای واتساپ مشاهده شده بود اما سرانجام برای همه کاربران ارائه شد.

کاربران با بروزرسانی نسخه های اندرویدی و iOS اپلیکیشن واتساپ خود، می توانند از این بروزرسانی بهره مند شوند. این تغییرات ممکنست همزمان برای همه قابل دسترس نباشد و شاید لازم باشد برخی از کاربران مدت طولانی تری برای دسترسی به آن صبر کنند.

این بروزرسانی بصورت خودکار، محدودیت ظرفیت اعضای یک گروه را تغییر خواهد داد و کاربران می توانند این تغییر را در زمان ایجاد یک گروه جدید ببینند. این اتفاق خوبی برای سازمان هایی است که از واتساپ برای ارتباط با شمار زیادی از اعضای خود استفاده می نمایند.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، اطلاعات نسخه بتای واتساپ همین طور نشان داده است که این شرکت سرگرم کار روی قابلیت ارسال نسخه پشتیبان گیری به گوگل درایو و اعمال تغییراتی در قابلیت استاتوس است که تغییر سریع تر آن آسان تر می کند.

منبع:

1401/03/22
10:03:51
0.0 / 5
545
تگهای خبر: اپل , پشتیبان , سازمان , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
الف دانلود