در آمریكا صورت گرفت؛

لابی گسترده موافقان و مخالفان لایحه ضدانحصار غول های فناوری

لابی گسترده موافقان و مخالفان لایحه ضدانحصار غول های فناوری

الف دانلود: حامیان یک طرح در ایالات متحده با هدف مهار انحصارطلبی پلت فرم های فناوری بزرگ مانند آمازون و گوگل با نزدیک به 4000 تماس تلفنی بر نمایندگان کنگره فشار آورده اند.به گزارش الف دانلود به نقل از رویترز، منتقدان این طرح هم نامه ای ارسال کرده و به نمایندگان اعلام نموده اند تصویب طرح مذکور به مصرف کنندگان و کاربران لطمه می رساند.
این طرح با حمایت قوی دو حزبی در مجلس نمایندگان و سنا، بیش از هر قانون ضد انحصاری مورد توجه قرار گرفته است. در صورت تصویب طرح مورد اشاره شرکت های فناوری از دستکاری موتورهای جستجوگر اینترنتی وابسته به خود و سایر خدماتشان با هدف پشتیبانی از مشاغل و خدمات وابسته به خود منع می شوند.
سناتور ایمی کلوبوچار و نماینده کنگره دیوید سیسیلین که حامیان اصلی این طرح هستند، پیش بینی کرده اند که از حمایت کافی برای تصویب طرح مذکور در کنگره برخوردار می باشند.
به گفته ایوان گریر از گروه مبارزه برای آینده، مدافعان طرح مذکور برای حفظ فشار، ضمن تماس با نمایندگان کنگره با ارسال ۲۶۰۰۰ ایمیل دراین زمینه اطلاع رسانی کرده اند.
مخالفان نیز فشار را ادامه داده و روز دوشنبه نامه ای به سناتورها ارسال کرده و هشدار دادند که این طرح نوآوری را می کاهد و به مصرف کنندگان لطمه می رساند.


منبع:

1401/04/01
14:36:04
0.0 / 5
503
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
الف دانلود