دانش بنیان های ایرانی به اوراسیا سفر می كنند

دانش بنیان های ایرانی به اوراسیا سفر می كنند

الف دانلود: دانش بنیان ها با حمایت مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 12 تا 16 اسفندماه امسال راهی قاره اوراسیا می شوند تا در مذاكرات رو در رو با شركت های تجاری این منطقه جغرافیایی، بازاری برای محصولات خود ایجاد كنند.


به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ایران یكی از اعضای اتحادیه تجاری اوراسیا است. قاره وسیعی كه از تركیب دو قاره اروپا و آسیا به وجود آمده، پهنه بزرگی كه نزدیك به ۵ میلیارد نفر چیزی حدود ۷۰ درصد جمعیت كل جهان در آن زندگی می كنند، این گستره بزرگ انسانی، اسفندماه امسال میزبان دانش بنیان های ایرانی خواهد بود.
در این سفر ۵ روزه دانش بنیان های كشورمان با شركت ها و سرمایه گذاران كشورهای آذربایجان، داغستان، چچن و اینگوش نشست های رودررو برگزار می كنند تا در كنار معرفی محصولات و خدمات خود، به بازار این قاره بزرگ كه مردمان آن بیشتر برمبنای اشتراكات فرهنگی و تاریخی به هم گره خورده اند، رخنه كنند.
با توجه به تنوع بازار و تنوع منابع موجود در كشورهای عضو این اتحادیه پیوستن به آن یك فرصت قابل توجه برای اقتصاد ایران به وجود آورده است و می توان از این طریق قسمتی از اثر تحریم ها را جبران كرد، اساسا ورود به اتحادیه اقتصادی اوراسیا و همكاری با این اتحادیه می تواند دروازه جدیدی برای اقتصاد ایران باشد كه بتواند با سایر اعضا به راحتی روابط اقتصادی برقرار كند و یا روابط خودرا توسعه دهد.
دانش بنیان های متقاضی می توانند تا ۴ اسفندماه برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۶۰۸۷۵۳۹ و ۰۲۱۸۸۱۹۰۸۷۳ تماس گیرند.منبع:

1398/11/30
15:26:49
5.0 / 5
3672
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , محصولات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
الف دانلود