استفاده دولت انگلیس از پیام رسان ها زیر ذره بین رفت

استفاده دولت انگلیس از پیام رسان ها زیر ذره بین رفت

به گزارش الف دانلود دیده بان محافظت از دیتای انگلیس خواهان بازنگری استفاده وزیران و مقامات دولتی از واتس اپ، ایمیل های خصوصی و پیام رسان های دیگر شد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، دیده بان محافظت از دیتای انگلیس بعد از تحقیقاتی که امنیت نامناسب اطلاعات در دوران پاندمی کووید ۱۹ را نشان داد، اعلام نمود انگلیس باید در استفاده وزیران و مقامات دولتی از واتس اپ، ایمیل های خصوصی و پیام رسان های دیگر را بازنگری کند.

دفتر کمیسیونر اطلاعات انگلیس اعلام نمود در این بازنگری باید ریسکهای سیستماتیک پیرامون استفاده از کانالهای ارتباطی خصوصی، بررسی و نسبت به بهبودهای صورت گرفته، اطمینان حاصل شود.

جان ادواردز، کمیسیونر اطلاعات انگلیس در اینباره اظهار داشت: ارزش ابزارهای ارتباطی فوری مانند واتس اپ را بخصوص در دوران کرونا که مقامات مجبور می شدند تصمیمات فوری گرفته و برای تأمین درخواستهای مختلف کار کنند را درک می کنم. با این وجود هزینه استفاده از این روش ها که مغایر قانون هم نیستند، نباید به عدم شفافیت و امنیت ناکافی اطلاعات منجر شود.

این سفارش بعد از یک سال تحقیقات درباره استفاده از کانال های پیام رسان توسط وزیران و مقامات دولت در وزارت بهداشت و تأمین اجتماعی در دوران پاندمی کووید عرضه شد.

بر اساس گزارش رویترز، دفتر کمیسیونر اطلاعات انگلیس اعلام نمود تحقیقات عدم وجود کنترلهای شفاف و احتمال از دست رفتن اطلاعات مهم یا مدیریت غیرامن آنها را نشان داد.

منبع:

1401/04/22
08:56:43
0.0 / 5
431
تگهای خبر: بهداشت , تحقیقات , سیستم
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان الف دانلود
الف دانلود