اینستاگرام از تغییرات طراحی جدید عقب نشینی کرد

اینستاگرام از تغییرات طراحی جدید عقب نشینی کرد

به گزارش الف دانلود اینستاگرام ماه گذشته آزمایش نمایش تمام صفحه تصاویر و ویدیوها را شروع کرد اما بازخورد مثبتی از کاربران دریافت نکرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، حالا آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام می گوید این تست تا چند هفته دیگر تمام می شود. وی به پلتفورمر اظهار داشت: کاربران از طراحی های جدید فید عصبانی هستند و استفاده از محتوا زیاد نبوده است.

اینستاگرام فید تمام صفحه و نمایش شمار زیادی از پست های سفارش شده در فید کاربر را برای رقابت با تیک تاک آزمایش کرد. مدت زمانی که کاربران برای مشاهده ویدیوهای ریلز (Reels) سپری می کنند در سه ماهه گذشته، ۳۰ درصد رشد کرد و موسری می گوید صرفنظر از تغییرات اخیر اینستاگرام، استقبال تدریجی از ویدئو اتفاق افتاده است.

آدام موسری هفته گذشته با ارسال پست ویدیویی در توییتر، اذعان کرده بود فید آزمایشی متمرکز به ویدیو در این پلت فرم هنوز خوب نیست و باید پیش از این که برای همه کاربران اینستاگرام عرضه گردد، بهبود پیدا کند. با این وجود وی تصریح کرد که اینستاگرام به شکل اجتناب ناپذیری به مرور زمان، ویدیو محور خواهد شد چونکه این محتوایی است که مردم به اشتراک می گذارند. به عبارت دیگر، به دیدن کلیپ های ویدیویی بیشتر، عادت کنید.

سلبریتی های اینستاگرام به تازگی از این شبکه اجتماعی به علت کوشش برای اینکه شبیه تیک تاک شود، انتقاد کرده اند و درخواستها و پست های زیادی در این پلت فرم شبکه اجتماعی خواهان آن شده اند که اینستاگرام با معطوف کردن باردیگر توجه به عکس ها، همان اینستاگرام قبلی شود.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، مارک زاکربرگ، مدیرعامل مِتا پلتفرمز – شرکت مادر اینستاگرام- هفته گذشته در کنفرانس اعلام درآمدهای مالی این شرکت اظهار داشت: حدود ۱۵ درصد از پستهایی که در فیسبوک مشاهده شده و در اینستاگرام حتی از این هم بالاتر بوده، توسط الگوریتم ها به کاربران سفارش شده اند. زاکربرگ انتظار دارد حجم پستهای سفارش شده در یک سال آینده یا این حدود، دو برابر شود.

منبع:

1401/05/08
18:30:00
0.0 / 5
445
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
الف دانلود