با تغییرات نرم افزاری در دوربین؛

احتمال تولید گوشی تاشوی پیکسل قوت گرفت

احتمال تولید گوشی تاشوی پیکسل قوت گرفت

به گزارش الف دانلود تغییراتی در نرم افزار دوربین گوشی پیکسل گوگل زمزمه هایی در مورد احتمال عرضه مدل تاشوی آنرا باردیگر بر سر زبان ها انداخته است.به گزارش الف دانلود به نقل از فون ارنا، اخیرا مدل ۸.۶ نرم افزار دوربین گوگل برای گوشیهای پیکسل عرضه شده که در رابط کاربری آن شاهد تغییراتی هستیم.
همچنین گفته می شود تعدادی دکمه گرد به بخش دوربین اضافه شده اند که مقرر است به اجرای کارکردهای در ارتباط با دوربین گوشی کمک کنند.
اسم کد وضعیت جدید که برای گوشی پیکسل در نظر گرفته شده ژوپیتر است و در این حالت یک دکمه به سمت چپ دوربین اضافه خواهد شد که زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کاربر گوشی پیکسل بخواهد به جای گرفتن عکس و فیلم با دوربین عقب به استفاده از دوربین جلو برای عکاسی و فیلم برداری تغییر وضعیت دهد.
علاوه بر این یک پیکان هم به این گوشی تاشو اضافه شده تا جهت تا زدن گوشی را نمایش دهد که این امر برنامه گوشی برای ساخت این مدل از تلفن همراه پیکسل را ثابت می کند.
همچنین این گوشی مجهز به تراشه تنسور ساخت گوگل بوده و از نمایشگر ۵.۸۵ اینچی بهره مند خواهد بود. برای این گوشی دوربین های ۱۲.۲ مگاپیکسلی و ۱۶ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است.


منبع:

1401/05/10
12:31:54
0.0 / 5
247
تگهای خبر: پیكسل , كاربر , گوشی , گوگل
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
الف دانلود