لزوم حل مشکلات پلت فرم های بومی برای افزایش کیفیت خدمات

لزوم حل مشکلات پلت فرم های بومی برای افزایش کیفیت خدمات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم حل مشکلات پلت فرم های برخط کشور و ضرورت توجه ویژه به آنها در جهت توسعه و افزایش کیفیت عرضه خدمات به مردم تاکید کرد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیزدهمین جلسه کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال ذیل کارگروه ویژه دیجیتال با محوریت مشکلات و موانع پلت فرم های عرضه دهنده خدمات بیمه برخط و پیشنهاد عرضه شده توسط بیمه مرکزی جهت راه اندازی سوئیچ بیمه مرکزی و با حضور دستگاههای عضو در محل جلسات ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
عیسی زارع پور -رئیس کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال- بر لزوم حمایت کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال دولت از شکل گیری پلت فرم های بومی خدمات رسان در همه حوزه ها در کشور و هم حل مشکلات آنان برای توسعه و بهبود کیفیت خدمات رسانی آنها به مردم تصریح کرد.
وی ادامه داد: موضوع هایی نظیر دایر بودن دفاتر کارگزاری یا نمایندگی های فروش که به شکل سنتی در حوزه های مختلف بخصوص صنعت بیمه به مردم ارائه ی خدمت می کنند، نباید مانع از عرضه خدمات صحیح برخط و الکترونیکی به مردم و به تبع آن محروم شدن طیف وسیعی از مردم از خدمات با کیفیت پلت فرم های برخط عرضه خدمات بیمه ای در کشور شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اشاره به مقاومت همیشگی حوزه های سنتی در مقابل عرضه خدمات نوین توسط پلت فرم ها اظهار داشت: باید ضمن در نظر گرفتن منافع بیمه های تجاری و محوریت نظارت و تنظیم گری بیمه مرکزی، موضوع هایی مانند ایجاد رقابت، بهبود کیفیت و توسعه دسترسی به این سرویس ها هم مورد توجه ویژه قرار گیرد.
به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، چندی قبل در جلسه شورایعالی فضای مجازی و در بررسی حوزه های زیرساختی هم اعضای این شورا تصمیم گرفتند ارائه خدمات دولت روی شبکه های پیام رسان داخلی افزایش یابد. بر این اساس با عنایت به افزایش کاربران شبکه های پیام رسان داخلی در ماه های اخیر مقرر شد عرضه خدمات دیجیتال دولتی روی این شبکه ها افزایش یابد و خدماتی از قبیل مرورگرهای داخلی و موتورهای جست وجوی داخلی هم راه اندازی شوند.
منبع:

1401/05/11
11:56:57
0.0 / 5
392
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان الف دانلود
الف دانلود