انتصاب دو مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات از طرف وزیر ارتباطات

انتصاب دو مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات از طرف وزیر ارتباطات

الف دانلود: با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانهای مازندران و کرمان منصوب شدند.به گزارش الف دانلود به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور طی حکمی اسماعیل اعزی را به سمت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران و حسین ساجدی فر را به عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان منصوب نمود.
بر اساس احکام صادره «راهبری پروژه ملّی فیبرنوری منازل و کسب وکارها در استان تا رسیدن به پوشش هشتاد درصدی خانوارهای استان تا آخر سال ۱۴۰۳»، «اتمام پروژه اتصال روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات مطابق با تکالیف قانونی و در زمان بندی تعیین شده»، «حمایت از شکوفایی و رشد کسب وکارهای مبتنی بر تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات در امتداد توسعه اقتصاد دیجیتال»، «پیگیری اجرای برش استانی طرح ها و پروژه های شبکه ملی اطلاعات»، «پایش مستمر وضعیت زیرساخت های ارتباطی در سطح استان از حیث پایداری، امنیت و پدافند غیرعامل بمنظور ارتقاء تاب آوری در مقابل سوانح و مخاطرات طبیعی و انسانی»، «پیگیری راه اندازی پنجره واحد خدمات هوشمند استانی و اتصال آن به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند»، «تشکیل مستمر و منظم «شورای راهبری توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات» در استان و پیگیری اجرای مصوبات (موضوع ابلاغیه شماره ۵۷۰۲۶/۱ مورخ ۱۲/۴/۱۴۰۱)»، «استفاده از نیروهای کارآمد، انقلابی و متخصص در قسمت های مختلف آن اداره کل»، «ارائه گزارش ماهانه از میزان پیشرفت پروژه ها در سطح استان در قالب فاکتورهای اعلامی» و «پیگیری ارتقا خدمت رسانی پست جمهوری اسلامی ایران و پست بانک در استان» اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیران منصوب شده است.
اعزی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد فرابری داده ها است. وی بیش از ۲۴ سال سابقه فعالیت در زمینه ICT را در کارنامه خود دارد. سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری ساری و رییس اداره بازرسی و نظارت برنامه های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران ازجمله مهم ترین مسئولیت های اعزی است.
همچنین ساجدی فر دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است. وی حدود ۱۰ سال سابقه فعالیت علمی پژوهشی و اجرائی در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در حوزه های در رابطه با حوزه ICT و فضای مجازی را در کارنامه فعالیت خود دارد.


منبع:

1401/05/31
20:57:57
0.0 / 5
593
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان الف دانلود
الف دانلود