شاتل موبایل به مناسبت سالروز تولدش مکالمه و اینترنت هدیه می دهد

شاتل موبایل به مناسبت سالروز تولدش مکالمه و اینترنت هدیه می دهد

الف دانلود: شاتل موبایل به مناسبت پنجمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه شاتل، هدایای ویژه ای برای مشترکین سیمکارت های هوشمند خود در نظر گرفته است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، این اپراتور به عنوان بزرگ ترین اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور و تنها Full MVNO حقیقی با هسته شبکه مستقل، ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ پنج ساله می شود و به همین مناسبت به رسم هر سال به پاس همراهی مشترکین خود برای آنها هدایای ویژه ای در نظر گرفته است.
بر اساس این گزارش، به تمامی مشترکین سیمکارت های شاتل موبایل، ۶۰ دقیقه مکالمه و یا یک گیگابایت اینترنت همراه هدیه داده خواهد شد.
در این پنج سال، شاتل موبایل همیشه کوشیده تا با ارائه خدمات با کیفیت و متنوع ارتباطی شامل مکالمه، پیامک و اینترنت ۴G/LTE و پیاده سازی ایده ها و تکنولوژیهای جدید و خلاقانه، علاوه بر ایجاد تحول در صنعت ارتباطات کشور، لذت ارتباط آسان و با کیفیت را برای مشترکین خود فراهم آورد.
عرضه سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با قابلیت اتصال به هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، پیاده سازی قابلیت انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان، قابلیت انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، اشتراک سرویس محبوب فیلم و سریال نماوا و عرضه متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه و ترکیبی، از خاصیت های متمایزی است که اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود فراهم نموده و می کوشد همیشه با بهبود کیفیت خدمات خود برای آنها ارزش آفرین باشد.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیمکارت با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

1401/06/08
16:19:29
0.0 / 5
522
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
الف دانلود