واژه های خاص در پست های پیشنهادی اینستاگرام فیلتر می شوند

واژه های خاص در پست های پیشنهادی اینستاگرام فیلتر می شوند

الف دانلود: اینستاگرام در بحبوحه انتقاد عمومی از افزایش پست های پیشنهادی در صفحه کاربران، راه های بیشتری برای تغییر پست های پیشنهادی برای کاربران عرضه می کند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اینستاگرام گزینه جدیدی را امتحان می کند که به کاربران اجازه می دهد از کلیدواژه و ایموجی برای غیرفعال کردن بعضی موضوعات و پیشگیری از ظاهر شدن آنها در پست های پیشنهادی، استفاده نمایند.

با این تغییر، پست هایی که حاوی کلیدواژه های مورد نظر کاربر هستند که امکان دارد شامل ایموجی، حرف و عبارت باشد و در کپشن یا هشتگ پست آمده است، فیلتر خواهند شد. اینستاگرام در یک پست وبلاگ اعلام نمود کاربران می توانند از این توانایی برای متوقف کردن مشاهده محتوایی که به آن علاقه ای ندارند، استفاده نمایند. کاربران می توانند فیلتر کلمات را از تنظیمات اپلیکیشن، تنظیم کنند. این شرکت تصریح کرد کاربران می توانند پست های پیشنهادی را به صورت کامل غیرفعال کنند.اینستاگرام همینطور سرگرم آزمایش راه جدیدی برای حذف پست های ناخواسته از بخش اکسپلور اپلیکیشن است و با این تغییر، کاربران می توانند به صورت همزمان، چندین پست را برگزیده و آنها را بعنوان پست هایی که تمایلی به آنها ندارند، مشخص کنند. با این انتخاب، پست های مذکور مخفی می شوند و سفارش های مشابه در آینده فیلتر خواهند شد.

هر دو گزینه رضایت خاطر کاربرانی را فراهم خواهند کرد که از کیفیت پست های پیشنهادی اینستاگرام عصبانی بودند، بخصوص که این اپلیکیشن برای رقابت بیشتر با تیک تاک، تعداد پست های پیشنهادی که در صفحه خانگی کاربران ظاهر می شوند را افزایش داده است. آدام موسری، مدیر اینستاگرام، ماه گذشته گفته بود این شرکت تعداد پست های پیشنهادی را کاهش خواهد داد و تست فید تمام صفحه، را متوقف می کند. هر دو تغییر به شدت منفور بودند و انتقادها از تلاشهای این شرکت برای کپی برداری از تیک تاک را به دنبال داشتند.

بر اساس گزارش انگجت، فارغ از انتقادات، مدیران مِتا به وضوح اعلام نموده اند که قصد دارند فیدهای فیسبوک و اینستاگرام را از محتوای دوستان به پست هایی تغییر دهند که با استفاده از هوش مصنوعی، به کاربران سفارش می شوند. انتخابهای کنترل جدید به اینستاگرام کمک خواهند کرد کیفیت این پیشنهادها را بهبود داده و آنها را در بلندمدت برای کاربران خوشایندتر کنند.
1401/06/10
23:22:38
0.0 / 5
430
تگهای خبر: اپل , شركت , فیلتر , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
الف دانلود