انتقال یک چهارم از تولید آیفون به هند

انتقال یک چهارم از تولید آیفون به هند

الف دانلود: الف دانلود: مفسرین بانک جی پی مورگان پیش بینی کردند شرکت اپل، یک چهارم از تولید آیفون را تا سال 2025 از چین به هند منتقل خواهدنمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، مفسرین بانک جی پی مورگان انتظار دارند شرکت اپل حدود پنج درصد از تولید آیفون ۱۴ را از اواخر سال ۲۰۲۲ به هند منتقل کند که دومین بازار بزرگ تلفن هوشمند در جهان بعد از چین است.

همچنین برآورد شده که حدود ۲۵ درصد از محصولات اپل شامل مک، آی پد، اپل واچ و ایرپاد تا سال ۲۰۲۵ خارج از چین تولید شود در صورتیکه این رقم، حالا پنج درصد است.

اپل از سال ۲۰۱۷ که برای اولین بار تولید آیفون را در هند بوسیله شرکت ویسترون و سپس با فاکسکان شروع کرد، امیدهای بزرگی برای بازار هند دارد.

پاندمی کووید ۱۹ مانع جا به جایی زنجیره تامین برای شرکتها شده بود اما با کاهش محدودیتها، امسال شرکتهای بیشتری همچون اپل، اقدامات برای جا به جایی زنجیره تامین خودرا سرعت بخشیده اند.

به گفته مفسرین جی پی مورگان، فروشندگان تایوانی شامل فاکسکان و پگاترون، نقش مهمی در جا به جایی تولید آیفون به هند ایفا می کنند. در بین مدت تا بلندمدت، انتظار می رود اپل با تولید توسط تولیدکنندگان هندی موافقت کند.

بر اساس گزارش رویترز، همزمان با برنامه های اپل برای کاهش اختلاف تولید هند با چین، اوایل ماه میلادی جاری گروه هندی تاتا با شرکت ویسترون برای تشکیل جوینت ونچری برای تولید آیفون در این کشور وارد مذاکره شد.

منبع:

1401/07/02
16:24:53
0.0 / 5
187
تگهای خبر: اپل , شركت , محصولات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
الف دانلود