هزینه اشتراک تلگرام در هند نصف شد

هزینه اشتراک تلگرام در هند نصف شد

به گزارش الف دانلود، تلگرام برای جذب کاربران در بزرگترین بازار این پیام رسان، هزینه اشتراک ماهانه برای کاربران پولی خود در هند را نصف کرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، تلگرام در پیامی به کاربرانش در هند اعلام نمود اشتراک خدمات پولی خود در این کشور را با تخفیف عرضه می کند. اشتراک ماهانه تلگرام، حالا ۱۷۹ روپیه (۲.۲ دلار) قیمت دارد که کمتر از نصف هزینه قبلی ۴۶۹ روپیه (۵.۷۴ دلار) است. هزینه اشتراک ماهانه سرویس پولی تلگرام پریمیوم در بازارهای دیگر، بین ۴.۹۹ تا شش دلار است.

کاربرانی که این پیام را دریافت نکرده اند هم قیمت جدید را در بخش تنظیمات اپلیکیشن مشاهده کرده اند.

هند یکی از بزرگترین بازارهای تلگرام است. این برنامه پیامرسان بیشتر از ۱۲۰ میلیون کاربر ماهانه فعال در این کشور دارد و به این ترتیب، بعد از واتساپ، دومین پیام رسان محبوب در هند به حساب می آید که بیشتر از نیم میلیارد کاربر در این کشور آسیای جنوبی دارد.

تلگرام که در سطح جهانی، بیشتر از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، سرویس پولی خویش را ژوئن سال جاری با هدف بهبود فاینانس و تداوم فراهم کردن خدمات رایگانش، راه اندازی نمود. مشترکان این سرویس به امکانات مختلفی شامل امکان دنبال کردن هزار کانال، ارسال فایلهای بزرگتر و سرعت دانلود سریعتر دسترسی پیدا می کنند.

بر اساس گزارش وبسایت تِک کرانچ، تلگرام با این اقدام، به جمع شرکتهای فناوری پیوست که خدماتشان را با هزینه پایینتری در بازار هند عرضه می کنند. هزینه اشتراک ماهانه اپلیکیشن موزیک اپل در هند، ۱.۲ دلار است و هزینه خدمات نتفلیکس از ۱.۸۳ دلار آغاز می شود.
1401/07/11
11:05:52
0.0 / 5
206
تگهای خبر: اپل , تلگرام , خدمات , دانلود
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود