اسکرین شات بگیرها در توییتر تذکر گرفتند

اسکرین شات بگیرها در توییتر تذکر گرفتند

الف دانلود: اسکرین شات گرفتن از توییت ها، یکی از راه های محبوب اشتراک گذاری توییت ها با دوستان یا ارسال آنها در حسابهای شبکه اجتماعی دیگر کاربر است اما توییتر حالا با نمایش پیامی، از خیلی از کاربران خواسته است بجای اسکرین شات گرفتن، توییت را به اشتراک گذارند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، کاربران در هنگام اسکرین شات گرفتن از یک توییت، انواع مختلفی از صفحه های پاپ آپ را مشاهده می کنند. برخی از کاربران، دکمه کپی لینک و بعضی دیگر، دکمه اشتراک گذاری توییت و بعضی هم دیالوگی را مشاهده می کنند که شامل هر دو گزینه است.

بعضی از کارکنان وب سایت فناوری تِک کرانچ در هنگام گرفتن اسکرین شات از یک توییت، صفحه پاپ آپ را در نسخه iOS توییتر مشاهده کرده اند. این اقدام ممکنست یکی از تست های توییتر برای تشویق کاربران به استفاده مستقیم تر از این پلت فرم باشد. هنگامی که افراد بوسیله اسکرین شات، از توییت ها استفاده می نمایند، با هیچ قسمتی از این سایت تعامل نمی کنند. بدین سبب کاربرانی نیستند که امکان درآمدزایی از آنها وجود داشته باشد و این شبکه اجتماعی، نمی تواند به آنها تبلیغات نمایش دهد یا از آنها بخواهد عضو این سرویس شوند.

توییتر در اوت، آزمایشی را شروع کرد که به برخی از کاربران اجازه می داد بدون ایجاد حساب، از توییتر بهره گیرند. در این آزمایش، کاربران می توانستند ۵۰ حساب را دنبال کرده و به توییت ها پاسخ دهند اما نمی توانستند از قابلیتهایی مانند ری توییت یا لایک کردن (پسند پیامها) بهره گیرند.

توییتر در نتایج مالی سه ماهه دوم که در ژوییه انتشار یافت، اعلام نمود شمار کاربران روزانه فعال قابل درآمدزایی از آنها، برمبنای سالانه ۱۶.۶ درصد رشد کرده و به ۲۳۷.۸ میلیون نفر رسیده است. این شرکت در کوشش برای امتحان راه های مختلف برای افزایش شمار کاربران فعالش است و از افراد می خواهد بجای گرفتن اسکرین شات، توییت ها را به اشتراک گذارند.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، واتساپ بتازگی ابزار جلوگیری از گرفتن اسکرین شات را برای پیامهای که بعد از مشاهده، ناپدید می شوند، معرفی کرده است اما این کاربران همچنان می توانند از مکالمات معمولی اسکرین شات بگیرند.
1401/07/16
21:34:59
0.0 / 5
163
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود