بیاتی:

قطعی اینترنت باعث تعطیلی خیلی از مشاغل شده است

قطعی اینترنت باعث تعطیلی خیلی از مشاغل شده است

به گزارش الف دانلود، نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز صاحبان مشاغل صدمه دیده به دنبال قطعی اینترنت به شدت نگران بوده و انتظار می رود رئیس جمهور هر چه سریعتر تدابیر لازم را در این حوزه اتخاذ کند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، ولی الله بیاتی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان نمود: در مرداد ماه سیلی ویرانگر در حوزه انتخابیه بنده به وقوع پیوست و خیلی از احشام و دام ها گرفتار صدمه شده و خسارت به مردم وارد شد. بعضی از مسؤلان آمدند و رفتند اما نتیجه ای حاصل نشد. انتظار می رود هر چه سریعتر در جهت جبران خسارات سیل اقدام گردد.
نماینده مردم تفرش در مجلس خاطرنشان کرد: هفت ماه از سال قبل است اما تا کنون اعتبارات عمرانی تخصیص داده نشده است. در مناطق سردسیر عملا امکان کارهای عمرانی از دست رفته است. هیات دولت سفری به استان مرکزی داشت اما وعده های آن هنوز محقق نشده است.
ایشان در ادامه تصریح کرد: ادامه قطعی اینترنت باعث تعطیلی خیلی از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل صدمه دیده به شدت نگران هستند. انتظار می رود رئیس جمهور تدابیر لازم را هر چه سریعتر اتخاذ کند.
منبع:

1401/07/25
09:31:05
0.0 / 5
187
تگهای خبر: اینترنت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
الف دانلود