شیائومی از هواوی جلو زد!

شیائومی از هواوی جلو زد!

به گزارش الف دانلود شیائومی برای اولین بار از رقیب چینی خود، هواوی، جلو زد و جایگاه سوم لیست رده بندی بزرگترین تولیدكنندگان موبایل در جهان را به خود اختصاص داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بر مبنای گزارشی كه در وبسایت gsmarena آمده است، شركت چینی و نوظهور شیائومی كه در سال های گذشته توانسته رشد قابل توجهی در بازارهای بین المللی و همینطور وطن خود چین داشته باشد و نظر و رضایت كاربران گوشیهای هوشمند را در خیلی از كشورهای جهان به ویژه هند و چین به سمت و سوی خود جلب نماید، حالا به موفقیت چشم گیر جدیدی دست یافته و آن هم سبقت گرفتن از رقیب دیرینه خود شركت هواوی است.
شركت هواوی كه همواره در سال های اخیر پس از سامسونگ و اپل در جایگاه سوم بزرگترین و پرفروش ترین تولیدكننده موبایل در جهان قرار می گرفت، در فوریه ۲۰۲۰ میلادی جایگاه خویش را برای اولین بار به رقیب هم وطن خود شیائومی داد و خود در رتبه چهارم قرار گرفت.
در دومین ماه از سالجاری میلادی، فوریه ۲۰۲۰، فروش شركت هواوی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷۰ درصد كاهش یافته و به ۵.۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند رسیده است.
این در حالی است كه میزان فروش گوشیهای هوشمند شیائومی در در این بازه زمانی تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا، تنها ۳۰ درصد كاهش یافته و به شش میلیون دستگاه موبایل رسیده است.منبع:

1399/01/03
20:24:41
5.0 / 5
2769
تگهای خبر: اپل , دستگاه , سایت , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
الف دانلود