نظرسنجی ایلان ماسک در رابطه با کناره گیری از مدیرعاملی توییتر

نظرسنجی ایلان ماسک در رابطه با کناره گیری از مدیرعاملی توییتر

به گزارش الف دانلود، ایلان ماسک، یک نظرسنجی را در توییتر شروع کرد و در آن از کاربران در رابطه با کناره گیری خود از مدیرعاملی این پلت فرم نظرخواهی کرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، این نظرسنجی حدود ساعت ۳ روز دوشنبه به وقت ایران تمام می شود و ایلان ماسک اعلام نموده است به نتایج آن عمل خواهد نمود اما مالک میلیاردر توییتر توضیح نداد اگر نتایج این نظرسنجی نشان داد که او باید از مقام مدیرعامل توییتر کناره گیری کند، چه زمانی این کار را انجام خواهد داد.

ایلان ماسک در پاسخ به اظهارنظر یک کاربر در رابطه با تغییر احتمالی مدیرعامل، اظهار نمود: جانشینی وجود ندارد.

ماسک ماه گذشته به دادگاهی در دِلاویر اعلام نمود مدت زمان حضور خود در توییتر را کاهش خواهد داد و احیانا مدیرعامل جدیدی برای این شرکت پیدا می کند.

برگزاری این نظرسنجی بعد از بروزرسانی جدید خط مشی توییتر شروع شد که ایجاد حساب کاربری در این پلت فرم با هدف تبلیغ شرکتهای رسانه اجتماعی دیگر و محتوایی که حاوی لینکها یا نام کاربری پلتفرمهای رقیب است را ممنوع می کند.

دقایقی پیش از این نظرسنجی، ماسک عذرخواهی نمود و نوشت: از این پس، تغییرات مهم در خط مشی توییتر، به رای گذاشته می شوند.

چند ساعت بعد، توییتر یک نظرسنجی را شروع کرد و از کاربران پرسید آیا باید این پلت فرم سیاستی داشته باشد که از تبلیغ پلتفرمهای شبکه اجتماعی دیگر در توییتر توسط حسابهای کاربری، جلوگیری نماید.

بخش پشتیبانی توییتر در توییتی نوشت: تغییر خط مشی مذکور، بر محتوا از پلتفرمهای شبکه اجتماعی دیگر مانند فیسبوک و اینستاگرام و همینطور ماستودون، تروت سوشال، تریبل، نوستر (Nostr) و پست، تأثیر خواهد گذاشت اما امکان پست همزمان محتوا در پلتفرمهای دیگر را می دهد.

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر که به تازگی در پلت فرم شبکه اجتماعی نوستر سرمایه گزاری نموده است، در واکنش به این توییت نوشت: چرا؟ و در واکنش به پست کاربر دیگری در رابطه با ممنوعیت تبلیغ نوستر، نوشت: این کار بی مفهوم است.

پلتفرم ویدئویی تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، در لیست مذکور قرار ندارد.

توییتر هفته گذشته شورای اعتماد و امنیت که یک گروه داوطلبانه بود و در سال ۲۰۱۶ برای مشاوره به این پلت فرم در رابطه با تصمیمات سایت تشکیل شده بود را منحل کرد.

این تغییرات خط مشی، بعد از اقدامات شتاب زده در توییتر از زمان خریداری شدن این شرکت توسط ایلان ماسک انجام شده است. ماسک، مدیران ارشد و نیمی از کارکنان توییتر را اخراج کرده و نرخ اشتراک سرویس توییتر بلو را افزایش داده است.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک در مشاجره ای که بر سر انتشار عمومی اطلاعات هواپیمای شخصی او روی داد، حساب خبرنگاران گوناگونی را در توییتر تعلیق کرد اما بعد از انتقاد مقامات دولتی، گروه های کنشگر و سازمانهای ژورنالیستی، حساب این خبرنگاران را از تعلیق خارج کرد.

منبع:

1401/09/28
21:18:54
0.0 / 5
278
تگهای خبر: پشتیبان , سازمان , سایت , سرویس
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
الف دانلود