قطر از مالک میلیاردر توییتر حمایت کرد

قطر از مالک میلیاردر توییتر حمایت کرد

الف دانلود: صندوق سرمایه گذاری دولتی قطر با وجود اغتشاشات و تلاطمی که از زمان خرید توییتر توسط ایلان ماسک به وجود آمده است، از برنامه او برای این شرکت شبکه اجتماعی حمایت کرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، منصور المحمود، مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری قطر در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ در داووس اظهار داشت: ما با مدیریت توییتر، با ایلان ماسک، از نظر برنامه ای که برای این شرکت دارد، تعامل داریم و به این برنامه باور داریم و به مدیریت وی در تغییر و تحول این شرکت، اعتماد داریم.

این مقام قطری اظهار داشت: صندوق سرمایه گذاری دولتی قطر از مدیرعامل توییتر نخواسته است توییت کردن را کم کند و در این خصوص، دخالتی ندارد.

صندوق سرمایه گذاری دولتی قطر به تامین مالی خرید توییتر کمک کرد و در قرارداد خرید ۴۴ میلیارد دلاری این شرکت شبکه اجتماعی، ۳۷۵ میلیون دلار مشارکت کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، از زمان خرید توییتر توسط ایلان ماسک، شمار زیادی از کارمندان این شرکت اخراج شده یا از کار استعفا کرده اند. همین طور ماسک بدنبال کاهش هزینه است که نگرانیهایی را نسبت به امکان ادامه فعالیت این سرویس و وضعیت نظارت بر محتوا، ایجاد کرده است.

منبع:

1401/10/27
10:35:42
0.0 / 5
81
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود