رشد ۷۰ درصدی كاربران پیام رسان ویدیویی اسكایپ در بحران كرونا

رشد ۷۰ درصدی كاربران پیام رسان ویدیویی اسكایپ در بحران كرونا

به گزارش الف دانلود مایكروسافت از افزایش ۷۰ درصد كاربران پیام رسان تصویری اسكایپ در زمان بحران كرونا اطلاع داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شركت مایكروسافت كه یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان به حساب می آید، اخیرا اعلام نموده كه تعداد افرادی كه از سرویس و پلت فرم پیام رسان تصویری مایكروسافت اسكایپ (Microsoft's Skype) استفاده می نمایند در ماه گذشته تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس كرونا و اعلام قرنطینه و دوركاری در خیلی از كشورهای جهان، افزایش قابل توجه ۷۰ درصدی را تجربه كرده است؛ بگونه ای كه الان تعداد كاربران پیام رسان ویدئویی مایكروسافت اسكایپ از ۴۰ میلیون نفر هم عبور كرده است.
طبق گزارش وبسایت firstpost، این شركت همینطور با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود اعلام نموده كه تعداد دقایق مكالمات كاربران اسكایپ با یكدیگر هم در ماه گذشته ۲۲۰ درصد افزوده شده است.
همزمان با شیوع گسترده ویروس كرونا یا بیماری كووید-۱۹، خیلی از كشورهای جهان با بیان وضعیت اضطراری و قرنطینه از تمامی شهروندان خود درخواست نمودند كه در خانه بمانند و به هیچ عنوان تردد و رفت و آمد غیرضروری در سطح شهر و كشور خود نداشته باشند و كار و فعالیتهای شغلی خویش را هم به صورت دوركاری با استفاده از لپ تاپ های شخصی خود انجام دهند.
این شركت همینطور اعلام نموده كه هم اكنون بالغ بر ۴۴ میلیون نفر به صورت روزانه از پلت فرم مایكروسافت تیمز (Microsoft Teams) كه برای فعالیتهای شغلی میان همكاران در محیط كاری مورد استفاده قرار می گیرد، بهره می برند.
بدیهی است كه در زمان قرنطینه و در خانه ماندن های الزامی شهروندان و كاربران به سمت و سوی استفاده بیش از اندازه از اینترنت، شبكه های اجتماعی، پیام رسان ها و سرویسهای آنلاین روی بیاورند.1399/01/14
00:12:30
5.0 / 5
2512
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود