رشد ۱۴ و نیم درصدی بازار ساعتهای هوشمند تا سال ۲۰۲۵

رشد ۱۴ و نیم درصدی بازار ساعتهای هوشمند تا سال ۲۰۲۵

به گزارش الف دانلود اخیرا كارشناسان برآورد و چشم انداز جدیدی از بازار ساعتهای هوشمند در بازه زمانی سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ میلادی را منتشر نموده اند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری اخیرا با بررسی دادههای منتشره از تولید، میزان فروش و عرضه ساعتهای هوشمند در بازارهای جهانی، گزارش جدیدی را منتشر نمودند كه نشان دهنده چشم انداز پنج ساله یكی از وضعیت بازار جهانی این گجت های هوشمند و محبوب است.
طبق این گزارش كه در وبسایت mordorintelligence آمده است، میزان فروش و عرضه ساعتهای هوشمند در بازارهای جهانی در سال ۲۰۱۹ میلادی ۴۷.۳۴ میلیون دستگاه بوده است كه طبق پیشبینی ها انتظار می رود در سال ۲۰۲۵ میلادی به عدد ۱۱۷.۵۱ میلیون دستگاه ساعت هوشمند برسد؛ این بدان معناست بازار ساعتهای هوشمند در بازه زمانی ۵ ساله تا ۲۰۲۵ میلادی رشدی معادل ۱۴.۵ درصد را تجربه خواهد نمود.
پیش تر هم گزارش های منتشره از جانب شركت تحقیقاتی راك هلث نشان می داد كه بازار ساعتهای هوشمند در سال ۲۰۱۷ با یك رشد ۲۴ درصدی نسبت به سال پیش از آن روبرو شده و در سال ۲۰۱۸ این رقم به ۳۳ درصد افزوده شده است.
آنها همینطور در گزارش خود اعلام نمودند كه بیشتر مشتریان و كاربران ساعتهای هوشمند به منظور پیگیری و ردیابی هوشمند مسائل مربوط به سلامت آنها همچون ضربان قلب و سنجش میزان اكسیژن خون به سمت و سوی خریداری و استفاده از آنها روی آورده اند و كاربردهای ورزشی و فیتنس برای آنها در اولویت دوم قرار دارد.
ساعتهای هوشمند كه در سال های اخیر به شدت مورد محبوبیت و استقبال كاربران و علاقمندان به حوزه فناوری واقع شده اند، یكی از جدید ترین محصولاتی هستند كه در بازار برخی از كشورها همچون ایالات متحده آمریكا، كانادا، كشورهای اروپایی و شرق آسیایی فروش موفقیت آمیزتر و بهتری را برای خود به ثبت رسانده است.
آمریكای شمالی یكی از بزرگترین بازارهای فروش ساعتهای هوشمند و گجت های پوشیدنی در جهان به حساب می آید.
همچون سرمداران و پیشگامان تولیدكننده ساعتهای هوشمند در جهان می توان به شركت های اپل، سامسونگ، گارمین، فیت بیت، فسیل، شیائومی و هواوی اشاره نمود كه با عرضه و عرضه نسل های جدیدی از ساعتهای هوشمند تلاش دارند برای كاربران و علاقمندان به آنها قابلیت و امكانات جدیدتر و بهتری را به ارمغان بیاورند.1399/01/18
23:20:05
5.0 / 5
2542
تگهای خبر: اپل , تجربه , تحقیقات , دستگاه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
الف دانلود