ارتقای اینترنت خانگی به ۱۶ مگ تا آخر اردیبهشت

ارتقای اینترنت خانگی به ۱۶ مگ تا آخر اردیبهشت

به گزارش الف دانلود وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارتقای سرعت اینترنت خانگی به ۱۶ مگابیت برثانیه تا آخر اردیبهشت اطلاع داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، انتشار كرونا در كشور منجر به قرنطینه اختیاری افراد شده و در این میان مصرف اینترنت بعنوان راهی برای گذراندن اوقات فراغت، استفاده از روش های دوركاری و آموزش مجازی افزایش یافته است. البته سرعت و كیفیت اینترنت هم از مواردی است كه همواره دغدغه كاربران بوده و در این شرایط همه نیازمند كیفیت مناسب برای فعالیتهای اینترنتی خود هستند.
محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- برای تسهیل شرایط دوركاری كارمندان، آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان و همینطور به علت افزایش مصرف كاربران از اینترنت، دستور به فعال كردن بسته های ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت برای تمامی كاربران ثابت داد و همینطور بعضی از سریال ها و فیلم های تلویزیون های اینترنتی را مجانی كرد.
وی همینطور درباره فراهم بودن امكان آموزش از طریق دور هم گفته بود كه با عنایت به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و شرایط ایجاد شده، با همكاری وزارت علوم و آموزش و پرورش، امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و از راه دور فراهم شده تا میلیون ها دانش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم هم جا نمانند.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی در جدید ترین توییت خود نوشت: با آغاز مجدد كلاس های مجازی مدارس و دانشگاه ها، به شركت های اینترنت خانگی ابلاغ كردیم كه تا آخر اردیبهشت سرعت همه مشتركین خویش را «رایگان» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند.
وی همینطور با اشاره به اینكه این دستورالعمل ساعتی قبل در اغلب این شركت ها اجرایی شده، از رشد هفت درصدی متوسط مجموع پهنای باند اطلاع داد.1399/01/19
12:40:59
5.0 / 5
2437
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود