ویدیو های طولانی تر پولی به تیک تاک افزوده شد

ویدیو های طولانی تر پولی به تیک تاک افزوده شد

الف دانلود: تیک تاک با عرضه قابلیت جدیدی به نام ˮسِریزˮ (Series)، راه دیگری برای درآمدزایی تولید کنندگان محتوا در این اپلیکیشن شبکه اجتماعی معرفی نمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، قابلیت جدید تیک تاک که "سِریز" نام دارد، به تولیدکنندگان محتوای منتخب اجازه می دهد ویدیوهای طولانی تری را به اشتراک گذارند که تنها با پرداخت پول قابل دسترسی خواهد بود. هر کدام از سری ها، می تواند شامل ۸۰ ویدئو باشد که مدت هر کدام از آنها، حداکثر ۲۰ دقیقه است. تولید کنندگان محتوا می توانند قیمت محتوای پولی خویش را انتخاب کنند. کاربران تیک تاک پیش از این تنها قادر بودند ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای، یک دقیقه ای، سه دقیقه ای و ۱۰ دقیقه ای را در این پلت فرم به اشتراک گذارند.

قابلیت جدید، رقابت با پلت فرم هایی نظیر یوتیوب که برای ویدیوهای طولانی خود مشهور است را داغ می کند اما رقابت میان یوتیوب و تیک تاک مبحث جدیدی نیست. در اوت سال ۲۰۲۱ یوتیوب، قابلیت YouTube Shorts را بعنوان جایگزین مستقیمی برای تیک تاک معرفی نمود. شرکتهای دیگر مانند متا و اسنپ هم قابلیت ویدئوی کوتاه را معرفی کرده و تلاش کردند با افزایش محبوبیت تیک تاک در آمریکا مقابله کنند.

تیک تاک در اطلاعیه ای اعلام نمود قابلیت جدید هم اکنون برای گروه منتخبی از تولیدکنندگان محتوا موجود است. اما این شرکت می خواهد این توانایی را در ماه های آینده برای دیگران هم عرضه نماید.

با این حال، نگرانیها پیرامون حریم خصوصی به علت این که بایت دنس (شرکت مادر تیک تاک) در چین مستقر بوده و یک شرکت خصوصی است، تیک تاک را احاطه کرده است.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، کمیته امور خارجی مجلس آمریکا هفته گذشته به پیشبرد قانونی رای داد که به جو بایدن، رئیس جمهور این کشور، اختیار ممنوعیت تیک تاک را می دهند. سناتورهای آمریکایی پس از ظهر سه شنبه، لایحه دو حزبی جدیدی را معرفی کردند که به وزارت خزانه داری قدرت اقدام ضد برخی از شرکتهای فناوری خارجی همچون بایت دنس چین را می دهد.

منبع:

1401/12/18
17:27:08
0.0 / 5
159
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
الف دانلود