رشد چشم گیر كاربران شبكه اجتماعی تیك تاك در سال های اخیر

رشد چشم گیر كاربران شبكه اجتماعی تیك تاك در سال های اخیر

به گزارش الف دانلود داده های انتشار یافته توسط كارشناسان شركت تحقیقاتی حسگر تاور نشان دهنده یك رشد چشم گیر در استقبال كاربران از اپلیكیشن تیك تاك در سال های اخیر است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اپلیكیشن تیك تاك (Tik Tok) كه در سال های اخیر محبوبیت و شهرت بسیار زیادی در بین كاربران به خصوص رده های سنی نوجوانان و جوانان پیدا كرده است، یك پلت فرم ویدئو محور است كه به كاربران اجازه می دهد علاوه بر تماشای ویدیو های كوتاه جذاب، در صورت تمایل خود هم به ساخت و تولید محتوای ویدیویی بپردازند.
حالا كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی حسگر تاور با بررسی آمار و داده های مربوط به تعداد دفعات دانلود و نصب این اپلیكیشن در پلت فرم های اندروید و آی او اس، از رشد بی سابقه و چشم گیر استقبال كاربران از این پلت فرم اطلاع داده و سخن گفته اند.
طبق نمودار انتشار یافته از جانب این كارشناسان كه در وبسایت رسمی sensor tower هم آمده است، تعداد دفعات دانلود این اپلیكیشن كه توسط یك شركت چینی توسعه داده شده است، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۱.۳ میلیون بار بوده كه به ترتیب با گذشت زمان یك روند صعودی را تجربه كرده بگونه ای كه در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی این رقم تا ۲۱۹ میلیون بار دانلود افزایش یافته است.
در این میان می توان گفت این اپلیكیشن تنها در سه ماهه دوم سال قبل میلادی با اندكی كاهش در تعداد دفعات دانلود مواجه بوده و در تمامی فصول سال های اخیر روندی رو به رشد را تجربه كرده است.
این كارشناسان همینطور خاطرنشان كرده اند كه تنها دانلودهای صورت گرفته بر روی پلت فرم فروشگاههای اپ استور اپل و گوگل پلی استور را در تحلیل و بررسی های خود محاسبه كرده اند و در صورتیكه كاربران از درگاههای اندرویدی غیر از پلی استور آنرا دریافت كرده باشند، دانلود آنها به حساب آورده نشده است.


منبع:

1399/01/27
23:13:57
5.0 / 5
2664
تگهای خبر: اپل , تجربه , تحقیقات , دانلود
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
الف دانلود