امكان افزودن ۸ نفر به تماس ویدیویی واتس اپ!

امكان افزودن ۸ نفر به تماس ویدیویی واتس اپ!

الف دانلود: گزارش های منتشره حاكی از آنست كه واتساپ می خواهد تعداد كاربران تماس ویدیویی این پلتفرم را تا 8 نفر افزایش دهد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، چند روز پیش بود كه اخباری در رسانه ها و سایت های مختلف منتشر گردید كه نشان می داد اپلیكیشن پیام رسان واتساپ می خواهد قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه كند كه به كاربران اجازه می دهد تماسهای صوتی و ویدئویی با بیش از ۴ نفر را برقرار كنند.
این توانایی كه با افزایش بیش از پیش تقاضای كاربران استقبال از تماسهای ویدئویی تحت تاثیر شروع گسترده ویروس كرونا، اعلام قرنطینه، خانه نشینی و دوركاری بیش از نصف جمعیت جهان، قصد ورود به این پلتفرم محبوب را دارد، حالا به نظر می آید كه احتمالاً افزوده شدن تا سقف ۸ نفر را به مكالمات و تماسهای ویدئویی پشتیبانی خواهدنمود.
بر طبق این اطلاعات جدید كه از طرف WABetainfo و در وب سایت gsmarena انتشار یافته است، به نظر می آید كه كاربران گوشیهای اندرویدی و ios می توانند با دانلود و نصب تازه ترین نسخه بتا و آزمایشی واتساپ از فروشگاه های آنلاین همچون گوگل پلی استور و اپ استور اپل، از این امكان جدید بهره مند شوند.
دو روش برای تماس ویدیویی گروهی در واتس آپ وجود خواهد داشت كه یكی از آنها انتخاب مخاطبان و سپس انتخاب گزینه تماس گروهی در بخش تماس هاست و روش دیگر نیز افزودن افراد مورد نظر پس از برقراری تماس ویدیویی با یكی از آنهاست. در هر دو روش كاربران باید توجه داشته باشند كه شماره مخاطبان را در گوشی خود ذخیره كرده باشند چونكه در غیر اینصورت امكان افزودن آنها به چت و مكالمه گروهی تصویری وجود نخواهد داشت.
از آنجایی كه واتساپ تابحال نتوانسته بود با پلتفرم های تماسهای ویدئویی به رقابت بپردازد، به نظر می آید كه شیوع گسترده و ویروس كرونا و خانه نشینی و دوركاری كاربران باعث شده این پیام رسان نیز به فكر افزودن قابلیت های جدید و كاربردی تر بیفتد تا بدین وسیله نظر و توجه خیل عظیمی از كاربرانش را جلب نماید.
واتساپ كه حالا بدون شك بزرگترین و محبوب ترین اپلیكیشن پیام رسان در جهان به حساب می آید، همچون بسیاری دیگر از پیام رسان های جهان هر از گاهی بمنظور جلب نظر و رضایت كاربران قابلیت های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه می كند تا آنها با دریافت به روزرسانی های جدید بتوانند از امكانات بهتر و جدیدتری برخوردار شوند.
هنوز واتساپ بطور رسمی درباب اینكه نسخه رسمی و نهایی آن با قابلیت مذكور چه زمانی انتشار یافته و در اختیار كاربران قرار خواهد گرفت اظهار نظر نكرده است.
منبع:

1399/02/03
13:30:19
5.0 / 5
2505
تگهای خبر: آنلاین , اپل , پشتیبان , دانلود
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
الف دانلود