كرونا و رشد 60 درصدی دانلود اپلیكیشن های بانكی

كرونا و رشد 60 درصدی دانلود اپلیكیشن های بانكی

به گزارش الف دانلود اپلیكیشن های بانكی در ایالات متحده آمریكا تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا در ماه گذشته میلادی با یك رشد ۶۰ درصدی روبرو شده است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا که منجر به اعلام قرنطینه، خانه نشینی و دورکاری بالغ بر نصف جمعیت جهان شده است، تغییر و تحولات جدیدی را در عادات روزمره شهروندان و استفاده بیشتر آنها از خدمات و سرویسهای آنلاین و اینترنتی بوجود آورده است.
تازه ترین آمارهای انتشار یافته در وبسایت crowdfundinsider از آن حکایت می کند که دانلود و نصب اپلیکیشن های بانکداری دیجیتال در ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته میلادی همزمان با شیوع کرونا و خانه نشینی شهروندان در این کشور با ۶۰ درصد رشد روبرو شده است. همینطور درآمدهای حاصل از دانلود اپلیکیشن های مذکور توسط کاربران در ایالات متحده مارس ۲۰۲۰ میلادی، ۱۷ درصد افزایش یافته است.
علاوه بر اپلیکیشن های بانکی و پرداخت موبایل، برخی دیگر از اپلیکیشن ها نظیر سرویسهای استریم و پخش آنلاین محتوا و سرویسهای اینترنتی عرضه دهنده غذا هم در جهان به ترتیب با رشد ۱۰ درصدی و ۲۳ درصدی در استقبال کاربران رو به رو شده اند.

1399/02/10
20:04:51
5.0 / 5
2152
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اینترنت , خدمات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود