اپلیكیشن های ویدیوكنفرانس ركورد زدند

اپلیكیشن های ویدیوكنفرانس ركورد زدند

الف دانلود: اپلیكیشن های ویدیو كنفرانس تنها در عرض مدت یك هفته در ماه گذشته میلادی ركورد 62 میلیون دانلود را شكست.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، آمار و گزارش های انتشار یافته از طرف موسسه تحقیقاتی App Annie حاکی از آنست که تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس تنها در عرض یک هفته در ماه گذشته میلادی از مرز ۶۲ میلیون بار عبور کرده است.
همزمان با شروع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، اعلام قرنطینه، خانه نشینی و دورکاری بیش از نصف جمعیت جهان، خیلی از کاربران به سمت و سوی دانلود نصب و استفاده از اپلیکیشن های جدید، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی روی آورده اند که در این میان بنظر می رسد خدمات ارائه دهنده تماسهای ویدیویی گروهی موسوم به پلت فرم های ویدئو کنفرانس نسبت به سایر اپلیکیشن های موجود در فروشگاههای اینترنتی از استقبال بسیار بیشتری از طرف کاربران برخوردار بودند.
طبق گزارش وب سایت techcrunch، همچون محبوب ترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس که در مدت زمان قرنطینه ناشی از بحران کرونا می توان به مایکروسافت تیمز، اسکایپ، هاوس پارتی، زوم و گوگل هنگ اوت میت اشاره نمود.
برمبنای آمارهای انتشار یافته از طرف کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی حسگر تاور، تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن زوم در هفته سوم مارس نسبت به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی در ایالات متحده آمریکا ۱۴ برابر بیشتر بوده است.
بطور کلی تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس در این بازه زمانی در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و کشورهای اروپایی با رشد قابل توجهی روبه رو شده است.
نمودار زیر میزان دانلود و استقبال کاربران در کشورهای مختلف نظیر ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه و آلمان را نشان می دهد:


منبع:

1399/02/11
11:10:12
5.0 / 5
2160
تگهای خبر: اپل , اینترنت , تحقیقات , خدمات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود