كاركنان توییتر می توانند تا همیشه دوركاری كنند!

كاركنان توییتر می توانند تا همیشه دوركاری كنند!

به گزارش الف دانلود مدیرعامل توییتر اخیرا اعلام نموده كه تمامی كاركنان این شركت می توانند تا هر زمانی كه بخواهند به دوركاری خود ادامه دهند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، برپایه تازه ترین گزارشی که در گاردین آمده است، جک دورسی، موسس و مدیرعامل شبکه اجتماعی توییتر با انتشار ایمیلی برای کارکنان این شرکت اعلام نموده است که تمامی پرسنل فعال در توییتر قادر خواهند بود به دورکاری خود تا هر زمان که بخواهند ادامه دهند.
سخنگوی توییتر هم با تایید این خبر به گزارشگر روزنامه گاردین اظهار داشت: توییتر یکی از اولین شرکت های جهان بود که از تمامی کارکنان خود درخواست نمود به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا به محل کار خود نروند و کار و فعالیتهای شغلی خویش را در خانه انجام دهند. حالا با وجود برداشته شدن بعضی از محدودیت های تردد و قرنطینه، ما نمی خواهیم یکی از اولین شرکتهایی باشیم که از کارکنان خود می خواهد به محل کار خود باز گردند و سلامت و بهداشت خود و جامعه را به خطر بیندازند.
ایشان در ادامه سخنان خود اضافه کرد: همزمان با شروع گسترده و ویروس کرونا و اعلام قرنطینه در خیلی از شهرها و کشورهای جهان، و دورکاری خیل عظیمی از کارکنان شرکت های مختلف همچون توییتر معلوم و مشخص شد که تمامی کارهای لازم از راه خانه و اینترنت هم قابل انجام است و نیازی به حضور فیزیکی آنها در محل کار نیست.
توییتر از تاریخ دوم مارس سالجاری میلادی تمامی کارکنان خویش را موظف به دورکاری کرد و حالا هم طبق بیانیه های انتشار یافته از جانب این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار به نظر می آید که هیچ عجله ای در بازگشایی دفاتر و مراکز خود در مناطق مختلف جهان ندارد و می خواهد این کار به تدریج و با عنایت به شرایط مختلف مناطق مختلف صورت بگیرد.
توییتر همینطور تمامی جلسات و رویدادهای حضوری خویش را تا سال ۲۰۲۱ لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده است.1399/02/25
14:52:01
5.0 / 5
2251
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
الف دانلود