اپل برخی محصولاتش را دیگر پشتیبانی نخواهد كرد

اپل برخی محصولاتش را دیگر پشتیبانی نخواهد كرد

الف دانلود: اپل اخیرا اعلام نمود كه پشتیبانی از بعضی از محصولات خود نظیر مك بوك و آیپاد تاچ را بطور رسمی خاتمه داده و محدود كرده است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، برمبنای اخبار و گزارش های انتشار یافته در سایت اپل اینسایدر، شرکت اپل اخیرا اعلام نموده که می خواهد به پشتیبانی از بعضی از محصولات قدیمی خود اختتام داده و آنها را از رده خارج کند.
طبق این اخبار، اپل لپ تاپ های اختصاصی خود یعنی مک بوک ایر که در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ میلادی به تولید رسیده و همین طور مک بوک پرو ۱۳ اینچی تولید سال ۲۰۱۴ را در دسته بندی دستگاه های از رده خارج خود گنجانده و اعلام نموده که می خواهد به زودی پشتیبانی از این محصولات را محدود و متوقف نماید.
همین طور اپل نسل پنجم آیپاد تاچ را که به روز رسانی آی او اس ۹ را نیز دریافت نکرده بود، به لیست دستگاه های قدیمی و از رده خارج خود افزوده است.
این دستگاه پخش موسیقی برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی رونمایی و عرضه شد، تابحال نزدیک به هشت سال است که پشتیبانی های اپل را دریافت کرده است.
با بیان اپل، کاربران دستگاه های مذکور دیکر قادر نخواهند بود همچون گذشته از امکانات و خدمات بعد از فروش بهره مند شوند و پشتیبانی و به روزرسانی های ارائه شده توسط اپل را دریافت نمایند. به عبارتی دیگر، تنها در صورتی مشمول خدمات اپل می شوند که قطعات آنها موجود باشد و این بدان معناست که شرکت اپل دیگر مسئولیت و تعهدی در قبال تهیه قطعات، تعمیر و پشتیبانی از این محصولات را بر عهده نخواهد داشت.
منبع:

1399/02/27
15:26:39
5.0 / 5
2175
تگهای خبر: اپل , پشتیبان , خدمات , دستگاه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
الف دانلود