ارائه راهكاری برای كاهش هزینه ارسال صدا و تصویر ماهواره ای بر بستر اینترنت

ارائه راهكاری برای كاهش هزینه ارسال صدا و تصویر ماهواره ای بر بستر اینترنت

الف دانلود: یك شركت دانش بنیان توانست با بهره گیری از فشرده سازی و دریافت كننده های حرفه ای، راهكاری برای كاهش هزینه های ارسال و دریافت صدا و تصویر ماهواره ای بر بستر اینترنت عرضه نماید.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، محمدکاظم نجفی کوپائی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، توسعه صنعت فناوری رسانه را از زمینه های تحقیقاتی این شرکت نام برد و اظهار نمود: طراحی و تولید سخت افزارهای پردازش، فشرده سازی و ارسال صدا و تصویر و راهکارهای نرم افزاری برای ارائه خدمات ارزش افزوده و تعامل با مخاطبین در این شرکت منجر به تولید تعدادی محصولات جدید شده است. همچون این محصولات می توان به فشرده سازهای صدا و تصویر حرفه ای اشاره نمود که این شرکت نخستین و تنها تولیدکننده داخلی آن در کشور است.
وی با اعلان اینکه این شرکت سال ۷۷ در تورنتوی کانادا تأسیس شد و از سال ۸۳ ادامه فعالیت خودرا در ایران از سر گرفت، تصریح کرد: تولید محصولاتی چون PEG4 Bench که محصولی برای تست و ارزیابی نیازهای پردازشی MPEG4 است، همچون دستاوردهای این شرکت بشمار می رود.
نجفی با اشاره به محصولات تولیدی این شرکت، اشاره کرد: خدمات فشرده سازی و ارسال صدا و تصویر این شرکت با حذف هزینه های بالای پهنای باند ماهواره ای خدماتی چون انتقال صدا و تصویر با کیفیت استودیویی روی بستر اینترنت خانگی، تصحیح خطاهای ارسال و دریافت اینترنتی با بهره گیری از فناوری استاندارد ProMPEGFEC، صدا و تصویر شفاف و بی نقص روی شبکه و غیره به کاربران ارائه می دهد.
مجری طرح، تولید مبدل های شبکه و وامدوله سازها، طراحی سامانه آنتن مرکزی بر بستر شبکه IPHEADEND، طراحی صداگذار و جداساز صدا، توزیع کننده سیگنال های ASI و SDI، طراحی سامانه تولید و ارسال راهنمای الکترونیکی برنامه ها و سامانه مدیریت یکپارچه سرپایانه را از دیگر محصولات تولیدی این شرکت دانست.
به گزارش روابط عمومی معاونت علمی، در این شرکت محصولات این شرکت در این چند سال در عرصه تجهیزات انتقال صدا و تصویر، به یک برند داخلی بدل شده است. این شرکت به روزترین فناوری های مورد نیاز این عرصه را ارائه می کند.
منبع:

1399/02/30
13:43:19
5.0 / 5
1904
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
الف دانلود