كرونا باردیگر كارخانه نوكیا را در هند تعطیل كرد!

كرونا باردیگر كارخانه نوكیا را در هند تعطیل كرد!

الف دانلود: شركت نوكیا فعالیت كارخانه خود در جنوب هند را بعد از مثبت شدن جواب آزمایش كرونای كارگرانش متوقف كرد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شرکت فنلاندی نوکیا که دیگر از معروف ترین شرکت های تولید کننده موبایل در جهان محسوب می شود، مدتی پیش از توقف و تعطیلی باردیگر فعالیت و خطوط تولید کارخانه خود در جنوب هند آگاهی داد.
کارخانه نوکیا همچون بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ بعد از حدود دو ماه قرنطینه سراسری در هند با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شروع به کار کرده بود و حالا بگفته منابع آگاه، بنظر می رسد که حداقل ۴۲ نفر از کارکنان و پرسنل فعال در این کارخانه به ویروس خطرناک و مرگبار کرونا یا بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند.
البته این در حالیست که نوکیا هنوز به صورت رسمی درباب تعداد کارگران مبتلا به کرونا در کارخانه این شرکت در جنوب هند اظهار نظر نکرده است.
بر اساس گزارش الجزیره، سخنگوی نوکیا تنها درباب بازگشت و شروع به کار باردیگر فعالیت و خطوط تولید این کارخانه در آینده ای نزدیک با رعایت مسائل بهداشتی ابراز امیدواری کرده است.
پیش تر نیز شرکت اوپو بعنوان یکی از تولیدکنندگان چینی موبایل از توقف کارخانه خود در پایتخت هند، دهلی نو، بعد از ابتلای حداقل ۹ نفر از کارگران به کرونا آگاهی داده بود.
برمبنای آخرین آمارهای انتشار یافته در روز سه شنبه، بیش از ۱۴۵ هزار و ۳۸۰ نفر در هند به ویروس کرونا مبتلا شده اند که در این میان ۴۱۶۷ نفر نیز جان خودرا از دست داده اند.
منبع:

1399/03/08
13:19:15
5.0 / 5
2418
تگهای خبر: شركت , موبایل
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
الف دانلود