رئیس شورای اسلامی استان تهران:

معضلات آموزش و پرورش بدون كمك حل نمی گردد

معضلات آموزش و پرورش بدون كمك حل نمی گردد

به گزارش الف دانلود رئیس شورای اسلامی استان تهران اظهار داشت: معضلات آموزش و پرورش بدون كمك سایر نهادها حل نمی گردد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، الهام فخاری در نشست بررسی روند اجرای تفاهم نامه آموزش و پرورش و شورای عالی استانها، با اشاره به همکاری تنگاتنگ شورای اسلامی استان تهران با آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، اظهار داشت: این همکاری سرمنشاء خیلی از خدمات موثر برای عموم مردم است و آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران قبل از امضای این تفاهمنامه به سمت اجرای مفاد آن حرکت کرده و از قبل همکاریهای خوبی دراین زمینه شروع شده بود.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت نهادهای فرهنگ ساز همچون آموزش و پرورش؛ اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری نیز بر ضرورت همراهی با حوزه فرهنگ و آموزش و پرورش تاکید کرده اند این محورها در دستور کار شورای اسلامی شهر و استان است.
فخاری با تاکید بر اینکه اگر تا کنون عملکردها با آنچه در قانون آمده فاصله داشته است اما اهتمام خواهد شد تا این فاصله و کم کاری ها با کمک سایر نهادها جبران شود؛ اظهار داشت: در کشور تراکم انتظارات از نهادی مثل آموزش و پرورش بسیار است و همه نهادها و دستگاه ها برای حل کاستی ها و معضلات از آموزش و پرورش انتظار دارند که این مهم بدون کمک و همکاری سایر نهادها شدنی نیست.
رئیس شورای اسلامی استان تهران اعلام نمود: مدیریت شهری و روستایی برای تامین زیرساخت ها در کنار آموزش و پرورش است.
فخاری به شیوع بیماری ویروس کووید 19 در جهان اشاره نمود و اظهار داشت: این بیماری درس خوبی به همه مردم و مدیران داد و آن ضرورت همکاری بین بخشی در همه زمینه هاست و به همین دلیل ما همیشه به آموزش و پرورش شهروندی در کشور نیاز مستمر داریم.
بنا بر گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران، رئیس شورای اسلامی استان تهران با اعلان اینکه تلاش می شود تا ظرفیت پایتخت به طور عادلانه ای افزایش یابد، اشاره کرد: مشکلات پایتخت نباید تنها به سمت شهرستان ها آوار شود بلکه باید فرصت های پایتخت نیز عادلانه بین شهرستان ها توزیع شود.
منبع:

1399/03/22
13:27:39
5.0 / 5
2247
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , هاست
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
الف دانلود