بررسی مسائل حوزه ارتباطات در مجلس

انتقاد كوهساری از مشكل آنتن دهی تلفن همراه

انتقاد كوهساری از مشكل آنتن دهی تلفن همراه

به گزارش الف دانلود نماینده رامیان و آزادشهر از وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در نقاط مختلف كشور انتقاد و تصریح كرد كه باید دولت الكترونیك به درستی در كل كشور اجرایی شود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، غلامعلی کوهساری در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: کارهای خوبی در سطح کشور صورت گرفته ولی وقتی در منطقه ای وضعیت خوب نباشد مردم آن منطقه ناراضی خواهند بود.
وی با بیان این که خیلی از نقاط شهرستان های رامیان و آزاد شهر با مشکل آنتن دهی تلفن همراه رو بروست، اظهار داشت: رامیان و آزاد شهر در راه جاده تهران - مشهد بوده که وضعیت آنتن دهی خوبی ندارد سرعت اینترنت بخصوص اینترنت خانگی در این شهرستان ها کند است که سبب بروز مشکلاتی شده است لازم است افزایش ظرفیت در تلفن ثابت بخصوص روستاها صورت گیرد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر بر فضای مجازی اظهار داشت: پس از شیوع کرونا استفاده درست از فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت که باید از این ظرفیت برای کسب و کارها بهره گرفت. باید دولت الکترونیک توسعه یافته و به درستی اجرا شود حالا زیر ساخت های آن در تمامی استان ها فراهم نیست.1399/04/01
23:52:45
5.0 / 5
1817
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود