مدیرعامل همراه اول:

۹۰ میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم است

۹۰ میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم است

آذربایجان شرقی مدیرعامل شركت همراه اول با اشاره به تعداد سیمكارت های فعال این اپراتور، اظهار داشت: درحال حاضر90 میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم بوده كه شامل 20 میلیون سیمكارت دائمی و 70 میلیون اعتباری است.


مهدی اخوان بهابادی در آئین افتتاح بزرگترین مرکز داده غرب و شمالغرب کشور مستقر در شهر تبریز که به صورت ویدیو کنفرانسی، اظهار نمود: تحول دیجیتال یکی از موضوعات اصلی بوده و یک انقلاب بزرگ در دنیا است.

وی با اعلان اینکه دیگر، خدمات سرویس نقطه ای ارائه نمی گردد، بیان کرد: مجموعه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در کنار یکدیگر به صورت ابری ارائه شده و مردم در عرض چند دقیقه، امکانات را به صورت انلاین درخواست می دهند و شرکت ها نیز از هزاران کیلومتر به مردم خدمات ارائه می دهند.

به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، وی تصریح کرد: در همراه اول تمرکز ما بر روی برقراری ارتباط تماس صوتی یا دیتا بوده و در دوره جدید نیز جهت گیری به همه چهار حوزه smac بوده است.

وی با بیان این که طی شش سال اخیر میزان مصرف دیتا ۵۰۰ برابر افزایش یافت و هم اکنون ۱۰۰ درصد شهر ها تحت پوشش 3g و 4g هستند، اظهار داشت: ۱۱ هزار سایت مستقیما به فیبر نوری وصل بوده و ۸۲ هزار میلیارد تومان ارزش همراه اول در بورس است؛ سالیان سال نیز رتبه اول شفافیت مالی را داریم.
1399/04/08
21:00:20
5.0 / 5
1691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
الف دانلود