برنامه نویسان حرفه ای كشور عرضه شدند

برنامه نویسان حرفه ای كشور عرضه شدند

الف دانلود: پنجمین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در كسب و كارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار كار اجرا شد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، رویداد Programming Challenge با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور توسط گروه Sharif ICT با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف تیر ماه امسال و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری انجام شد.

این رویداد با هدف اصلی شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار کار در دو مرحله و طی دو روز در چارچوب ۷۵ تیم انجام شد.

در بخش سوم مسابقات کلیه تیم ها به صورت حضوری به ارائه چاره ها و ایده های خود در جهت حل چالش های مسابقه پرداختند، سپس با نظر داوران تیم های برتر در این مرحله مشخص شد.

در بخش اختتامیه این مراسم نیز از سه تیم برتر با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد؛ امکان اشتغال برای تیم های برتر در شرکت های معتبر نیز از مزایای این مسابقه شمرده می شود.

1399/04/19
23:41:54
5.0 / 5
2067
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود