توضیح سازمان بهشت زهرا درباره مراسم ۵۰ سالگی و حواشی بوجود آمده

توضیح سازمان بهشت زهرا درباره مراسم ۵۰ سالگی و حواشی بوجود آمده

به گزارش الف دانلود به دنبال حواشی بوجود آمده درباره مراسم ۵۰ سالگی بهشت زهرا، رئیس سازمان بهشت زهرا درباره این مراسم توضیحاتی ارائه كرد.


سعید خال در گفتگو با ایسنا در تشریح حواشی مراسم پنجاهمین سال تاسیس بهشت زهرا (س) اظهار داشت: قرار بود به مناسبت ۵۰ سالگی بهشت زهرا مراسم هایی برگزار گردد اما به علت انتشار کرونا تصمیم گرفته شد این مراسم ها برگزار نشود و نهایتا به یک مراسم بسنده شد که جمع محدودی از پرسنل بهشت زهرا با یادگار امام دیداری داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه این دیدار کوتاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام شد، اظهار داشت: این دیدار در جهت تکریم پرسنل بهشت زهرا انجام شد.
وی ادامه داد که "پرسنل بهشت زهرا در شرایط خاص و سختی کار می کنند و این کمترین کاری بود که ما برای آنها انجام دادیم."
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وضعیت خاص بهشت زهرا اظهار داشت: واقعیت این است که همکاران تطهیرکننده ما با غم مردم در ارتباط هستند اما احساس دارند و احتیاج به زندگی و شور و شادی.
سعید خال اضافه کرد: این افراد پنج ماه است که محل کار خویش را قرنطینه کرده اند؛ در حقیقت در شرایطی که مردم محل زندگی خویش را قرنطینه کرده اند این بچه ها محل کار خویش را که جایی بسیار خطرناک می باشد، قرنطینه کرده اند.
وی افزود: این پرسنل احتیاج به تجدید قوا دارند و برگزاری جشن تولد و چنین واژه هایی حقیقت ندارد. گاهی اخباری در فضای مجازی نادرست منتشر می شود که باعث رنجش خاطر این پرسنل زحمتکش می شود، در حالیکه اینها از جان مایه گذاشته اند.
رئیس سازمان بهشت زهرا تصریح کرد: در این مراسم تلاش شد که پروتکل های بهداشتی رعایت شوند، افراد به فاصله دو متر نشسته بودند، دیدار کوتاهی که در آن سه ویژه نامه تخصصی را رونمایی کردیم، برگزار گردید و تنها قصد روحیه بخشی بود که با تعداد قلیلی از پرسنل به نمایندگی از کل پرسنل انجام شد و پرسنل مورد تجلیل قرار گرفتند اما متاسفانه به هیچ یک از این موارد پرداخته نشد و تنها بریدن یک کیک مورد توجه قرار گرفت.
به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، انتشار تصویری از بریدن کیک در مراسم سالگرد ۵۰ سالگی بهشت زهرا در شبکه های اجتماعی با واکنش و حواشی مختلفی همچون انتقاد از عدم رعایت پروتکل در شرایط کرونایی مواجه گردید.
منبع:

1399/04/30
14:23:07
5.0 / 5
1640
تگهای خبر: سازمان , فضای مجازی
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود