راه اندازی ۱۰ انبار جدید آمازون در هند

راه اندازی ۱۰ انبار جدید آمازون در هند

به گزارش الف دانلود واحد هندی شركت آمازون از گشایش ۱۰ انبار جدید در هند و آغاز عرضه بیمه خودرو در این كشور اطلاع داد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، با گشایش انبارهای جدید، این غول تجارت الکترونیکی بیشتر از ۶۰ انبار یا مراکز خدمات دهی در ۱۵ ایالت هند خواهد داشت که مساحت آنها معادل بیشتر از ۱۰۰ زمین فوتبال است.

طبق اعلام آمازون، انبارهای جدید در ۱۰ شهر هند شامل دهلی، بمبئی و بنگالورو راه اندازی خواهند شد.

هند یکی از بازارهای برخوردار از رشد پرشتاب برای شرکت آمریکایی آمازون است اما آمازون با موانع رگولاتوری و همینطور انتقادات بازرگانان هندی از عرضه تخفیفها مواجه می باشد.

آمازون همینطور اعلام نموده که Amazon Pay با شرکت بیمه خصوصی اکو جنرال برای عرضه بیمه خودرو و موتورسیکلت در هند همکاری می کند و هند اولین بازار آمازون خواهد بود که چنین خدمات مالی در آنجا عرضه می کند.

بیمه هم اکنون در برنامه و وبسایت موبایلی آمازون موجود است.

مشتریان برنامه پرایم رویالتی آمازون که پخش فیلم و موسیقی مجانی و همینطور تحویل سریعتر را با هزینه اشتراک سالانه ۹۹۹ روپیه معادل ۱۳.۳۶ دلار عرضه می کند، مزایای فوق العاده و تخفیفهای بیشتر دریافت خواهند کرد.

بر اساس گزارش رویترز، سرویس آمازون با رقیبان محلی شامل شرکت پرداخت دیجیتالی Paytm که مورد حمایت سافت بانک است و شرکت "پالیسی بازار" رقابت خواهد نمود.
1399/05/03
15:03:06
5.0 / 5
1502
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
الف دانلود