بختیاری اعلام كرد؛

امضای تفاهم نامه همكاری با سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی

امضای تفاهم نامه همكاری با سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی

به گزارش الف دانلود كمیته امداد و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی با هدف تأمین لوازم و مایحتاج مددجویان تحت حمایت، تفاهم نامه همكاری امضا كردند.


به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و جمشید قسوریان جهرمی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به امضا رسید. رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به وجود نخبگان فراوان در جامعه مددجویی کمیته امداد اظهار داشت: توجه به قشر صدمه پذیر و نیازمند زمینه رشد و ظهور استعدادهای نهفته در اقشار محروم را فراهم می آورد به صورتی که امروز شاهد فعالیت و حضور خیلی از آنها در بالاترین سطح مدیریت کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه حدود ۳۷۵ هزار دانش آموز و ۸۱ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند، اضافه کرد: با عنایت به شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا و مجازی شدن آموزش و تحصیل در کشور، اجازه نمی دهیم محرومیت و کرونا، خلل و صدمه ای در روند آموزش و تحصیل این عزیزان ایجاد کند.

بختیاری افزود: حدود ۲۵۰ هزار نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت امداد احتیاج به تجهیزات الکترونیک برای آموزش دارند که ۵۰ هزار نفر از دانشجویان و همینطور دانش آموزان کنکوری در اولویت فوری کمیته امداد برای عرضه تبلت و تجهیزات آموزشی هستند.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی مداوم و بدون وقفه به سالمندان و بیماران صعب العلاج اظهار داشت: بیشتر از یک میلیون زن سرپرست خانوار خانم تحت پوشش کمیته امداد هستند و یکی از موضوعات مهمی که باید مورد توجه قرار بگیرد، بحث اشتغال خانگی این بانوان است؛ خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام شده و سال قبل برای ۵۵ هزار زن سرپرست خانوار شغل ایجاد کردیم.

بختیاری با اشاره به اینکه کمیته امداد برای توانمندسازی افراد تحت پوشش، سه رکن اشتغال، مسکن و ارتقای فرهنگی را هدف گذاری کرده است، اظهار داشت: سال قبل ۱۷۵ هزار فرصت شغلی از جانب کمیته امداد به وجود آمده و امیدواریم امسال این رقم به ۲۰۰ هزار شغل برسد.

وی اظهار داشت: در مبحث مسکن، ساخت پنج هزار واحد مسکن در استان زنجان و فارس در مرحله آغاز است. ضمن اینکه رشد و پرورش ذهنی جوانان تحت پوشش برای خوداتکایی و اعتماد به نفس، پیشرفت و رشد استعدادهای ذاتی و شخصی آنان همچون اقدامات خوب فرهنگی است که برای مددجویان در نظر گرفته ایم.

بختیاری تصریح کرد: در بحث ازدواج هم اقدامات خوبی انجام شده و سال قبل ۶۶ هزار زوج تحت پوشش با حمایت و مساعدت کمیته امداد راهی خانه بخت شدند و امیدواریم هرچه سریعتر برای ۲۵ هزار زوجی که در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج قرار دارند هم این اتفاق مبارک رقم بخورد.

در ادامه این مراسم، جهرمی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقش پررنگ کمیته امداد در فقرزدایی و کمک به اقشار نیازمند و صدمه پذیر جامعه اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به رسالت مهم کمیته امداد و اقدامات خوبی که این نهاد در کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف کشور انجام می دهد، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی هم به نمایندگی از دولت آمادگی دارد از ظرفیت و پتانسیل خود برای حمایت و کمک به اقشار نیازمند استفاده نماید و امضای تفاهم نامه با کمیته امداد، هم در جهت پشتیبانی از نیازمندان در حوزه های مختلف تحصیلی، فرهنگی، مسکن و ازدواج انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بر مبنای تفاهم نامه امضا شده، کمیته امداد و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در تأمین لوازم و مایحتاج مددجویان تحت حمایت امداد همکاری خواهند کرد.


منبع:

1399/05/09
11:35:11
5.0 / 5
1410
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
الف دانلود