راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی

راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی اطلاع داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، امیر محسنی در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری با اشاره به اینکه سالانه حدود ۳ میلیون نفر از شهروندان با سازمان ورزش شهرداری تهران در ارتباط هستند، اظهار داشت: در طول یک سال یک میلیون و ۲۵۰ هزار نوجوان و جوان تهرانی در ۸۰ رشته ورزشی عرضه شده توسط شهرداری تهران مسابقه برگزار می کنند.
وی با اشاره به اینکه این سازمان متولی ورزش همگانی و شهروندی است، خاطرنشان کرد: ما آماده استعدادیابی برای ۵۱ فدراسیون ورزشی هستیم اما مهم شناسایی استعدادها و بهره مندی از آنها توسط فدراسیون ها در سطح جهانی است.
محسنی با اشاره به ضرورت یادگیری مهارت رانندگی خاطرنشان کرد: متاسفانه آمار تلفات رانندگی در کشور ما بسیار بالاست، پس باید فضای خوبی را فراهم نماییم تا مهارت رانندگان ما در سطح خیابان ها، معابر و جاده ها افزایش یابد.
وی با اشاره به اتمام طراحی ۴ دهکده ورزش در پایتخت اضافه کرد: سایت سرخه حصار و۵۰ هکتار زمین در قلعه مرغی که در دهه ۴۰ بر روی باند فرودگاه، مسابقات اتومبیل رانی در آنجا برگزار می شد، برای ایجاد سایت اتومبیل رانی و موتورسواری در نظر گرفته شده است.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با ابراز امیدواری از تبدیل این تفاهم نامه به چندین قرارداد تصریح کرد: بدین صورت پایه ورزش شهروندی منقطع نشده و این طرح در سال های آینده ادامه دار خواهد شد.
منبع:

1399/05/13
11:49:22
5.0 / 5
1714
تگهای خبر: سازمان , سایت , طراحی
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
الف دانلود