همزمان با عید غدیر خم انجام خواهد شد؛

توزیع۲۵ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توسط جمعیت امام رضایی ها

توزیع۲۵ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توسط جمعیت امام رضایی ها

مسئول جمعیت امام رضایی ها (ع) اظهار داشت: همزمان با عید غدیر خم 25 هزار وعده غذای گرم میان محرومین و نیازمندان استان تهران و البرز توزیع می شود.


حسن یکتا مسئول جمعیت امام رضایی ها (ع)، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: باتوجه به فرارسیدن عید غدیر خم جمعیت امام رضایی ها (ع) ۲۵ هزار پرس چلو گوشت را میان نیازمندان و حاشیه نشینان استان تهران و البرز توزیع خواهدنمود. وی ادامه داد: این برنامه توسط مجموعه «سفره دار» از زیر مجموعه های جمعیت امام رضایی ها انجام می شود و روز شنبه همزمان با روز عید توزیع را انجام خواهیم داد. مسئول جمعیت امام رضایی ها (ع) با اعلان اینکه هزینه تامین این وعده های غذایی توسط خیرین تامین شده است، اشاره کرد: هزینه غذاهای توزیعی نیز ۶۰۰ میلیون تومان شده و در عید قربان نیز با کمک خیرین ۲۶ راس گوسفند قربانی و میان نیازمندان توزیع شدند.
یکتا افزود: مجموعه سفره دار یا جمعیت ما تامین مالی و پخت غذاها را بر عهده دارد و توزیع آنها توسط ۶۰ مجموعه خیریه و جهادی انجام می شود. وی درباره مجموعه سفره دار نیز توضیح داد: این مجموعه از زیر شاخه های جمعیت است که از شروع ماه مبارک رمضان فعالیت خودرا در زمینه خورانیدن نیازمندان و قربانی آغاز نموده است. مسئول جمعیت امام رضایی ها (ع) درباره نحوه مشارکت مردمی در این امر خیر، عنوان کرد: هموطنان می توانند با شماره گیری #۸۸۸*۷۸۰* در این امر حسنه شرکت کرده و کمک ها و نذورات مالی خودرا از این طریق ارسال نمایند.

1399/05/15
21:57:40
5.0 / 5
1396
تگهای خبر: شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
الف دانلود