مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد:

واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه ۵۶۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی

واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه ۵۶۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی

به گزارش الف دانلود مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اظهار داشت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه ۵۶۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی، ۱۵ مرداد ماه واریز شد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی در اینباره خاطرنشان کرد: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه ۵۶۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف همچون آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها و پیک موتوری واریز شد.
وی ادامه داد: سهمیه تیر ماه ناوگان اعتباری بالغ بر ۹۹۷ میلیارد ریال می باشد که در ۱۵ مرداد ماه به حساب رانندگان واریز شده است.
ضامنی در ارتباط با نحوه استفاده از این اعتبار بیان نمود: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می گردد و آنها صرفاً در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.
طبق گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، ایشان در ادامه اظهار داشت: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با رفتن به سامانه ملی اطلاعات سفر " سماس" از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همینطور تاریخچه استفاده از این اعتبار آگاه شوند.
منبع:

1399/05/16
22:55:13
5.0 / 5
1464
تگهای خبر: اینترنت , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
الف دانلود