MTN در ایران می ماند

MTN در ایران می ماند

الف دانلود: پیرو گمانه زنی های رسانه ایِ چند روز اخیر درباره كاهش حضور گروه مخابراتی ام تی ان در منطقه خاورمیانه، ایرانسل و ام تی ان، بیانیه مشتركی منتشر نمودند كه در آن به «ماندن MTN در ایران» تاكید شده است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، گروه ام تی ان و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل تاکید کردند که این گروه آفریقایی، هیچ برنامه قریب الوقوعی برای خروج از ایران ندارد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
گروه ام تی ان و شرکت ایرانسل در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ اعلام نمودند که هیچ برنامه فوری برای خروج ام تی ان از بازار ایران وجود ندارد و ۵۱.۷ میلیون مشترک فعال ایرانسل در جمهوری اسلامی ایران، می توانند اطمینان داشته باشند که خدمات متمایزی را که از اپراتورشان انتظار دارند، بدون هیچ مشکلی دریافت می کنند.
گروه ام تی ان که مقر آن در آفریقای جنوبی است، هفته پیش اعلام نمود هیأت مدیره این گروه، تصمیم گرفته که بهتر است در آینده خدمات خویش را بر قاره آفریقا متمرکز کند. در نتیجه، این گروه در بین مدت و بر مبنای برنامه‌ی چند مرحله ای، طی سه تا پنج سال آینده، شرکت های خویش را در خاورمیانه واگذار خواهد نمود.
مذاکرات گروه ام تی ان برای واگذاری سهام خود در ام تی ان سوریه تقریباً نهایی شده است. ام تی ان در مرحله بعد نیز، به دنبال دستیابی به توافق برای واگذاری شرکت های خود در افغانستان و یمن خواهد بود.
همکاری نزدیک بین ایرانسل و گروه ام تی ان -به عنوان سهامدار اقلیت با ۴۹ درصد سهام-، طبق گذشته ادامه می یابد و فعالیت شرکت ایرانسل مثل همیشه ادامه خواهد یافت. همینطور ام تی ان و ایرانسل، به تمام ذینفعان خود اطمینان می دهند که منافع آنها را به بهترین وجه، مورد توجه قرار خواهند داد.1399/05/21
14:14:49
5.0 / 5
1894
تگهای خبر: خدمات , شركت , مخابرات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود