درخواست كد ملی از اكانت های مشكوك در اینستاگرام

درخواست كد ملی از اكانت های مشكوك در اینستاگرام

به گزارش الف دانلود اینستاگرام جهت بررسی هویت اكانت هایی كه مشكوك به نظر می رسند، درخواست عرضه شماره شناسایی ملی خواهد داد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اینستاگرام با بیان این خبر تصریح کرد هدف از این سیاست جدید، هدف گرفتن اکانت هایی است که الگویی از رفتار نادرست در آنها مشاهده می شود. اگر اکانتی حاضر نشود به درخواست بررسی هویت خود از جانب اینستاگرام پاسخ دهد، امکان دارد در اینستاگرام غیرفعال شود یا پستهایش توزیع کمتری پیدا کنند یعنی در صفحه فالوئرها در رنک پایینتری نمایش داده شوند. اکانت هایی که اغلب فالوئرهایشان در کشور متفاوتی نسبت به موقعیت صاحب اکانت هستند یا به نظر می آید اکانت های بات هستند، هدف بررسی هویت قرار می گیرند.

با این همه معلوم نیست این سیاست چه تاثیری روی اکانت هایی خواهد داشت که با اسم مستعار فعالیت می نمایند و نگرانیهای حریم خصوصی را برای اکانت هایی بوجود می آورد که فاش کردن هویتشان امکان دارد آنها را در معرض صدمه قرار دهد مانند اکانت هایی که اعتراضات "زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد" را سازماندهی می کنند یا کسانی که از اینستاگرام برای اشتراک گذاری اطلاعات حساس استفاده می نمایند.

اینستاگرام در یک پست وبلاگ خود اعلام نمود هدف از این سیاست کمک به این شرکت شبکه اجتماعی برای شناسایی اکانت هایی که تلاش می کنند مخاطبانشان را گمراه کنند و امن نگه داشتن جامعه اینستاگرام است.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اینستاگرام درباره تعریف اکانت مشکوک حاضر نشد توضیحی دهد.

تلاش برای شناسایی اکانت ها در اینستاگرام در فاصله چند ماه باقی مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در بحبوحه تلاش فیسبوک – شرکت مادر اینستاگرام- برای مبارزه با اطلاعات نادرست و فعالیت های غیرقانونی صورت می گیرد. اینستاگرام در اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام نموده بود با لایکهای جعلی و انبوه و فالوها و کامنتهایی که توسط اپلیکیشنها و باتها در این پلت فرم ایجاد می شوند، مقابله خواهد نمود.

منبع:

1399/05/26
14:05:08
5.0 / 5
1568
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود