استخراج كنندگان رمز ارز توجه نمایند

استخراج كنندگان رمز ارز توجه نمایند

الف دانلود: شركت توانیر در امتداد افزایش شاخص راندمان انرژی، فراخوان جذب سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی مصرف برق را منتشر نموده كه موجب كاهش چشم گیر هزینه های استخراج و افزایش سودآوری برای فعالین حوزه استخراج رمزارزها خواهد بود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این خبر اظهار داشت: متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را حداکثر تا اختتام وقت اداری روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه سال جاری از درگاه اینترنتی ثبت مکاتبات اداری به شرکت توانیر ارسال نمایند.
وی با اعلان اینکه این فراخوان انتشار یافته و صنعت برق از هرگونه همکاری دراین زمینه استقبال می کند، اشاره کرد: بر طبق این طرح، در ازای سرمایه گذاری صورت پذیرفته، معادل انرژی الکتریکی صرفه جویی شده در طول عمر طرح (حداکثر به مدت ۱۰ سال) گواهی صرفه جویی قابل انتقال به غیر و همین طور قابل معامله در بورس انرژی به سرمایه گذار ارائه خواهد شد.
وی اشاره کرد: گواهی صرفه جویی، قابل تخصیص به تمامی کاربری های رایج همچون استخراج رمزارزهاست که در صورت استفاده، موجب کاهش چشم گیر هزینه های استخراج و افزایش سودآوری برای فعالین حوزه استخراج رمزارزها خواهد بود.
طبق اعلام توانیر، جزئیات کامل این طرح در پایگاه اینترنتی شرکت توانیر به آدرس ‏https: //www.tavanir.org.ir/planning/financing/behinesazi انتشار یافته و قابل دسترسی برای عموم مردم است.
وزارت نیرو مدتی پیش دستورالعملی را منتشر نمود که بر طبق آن، با هدف ایجاد شفافیت و فراهم کردن فرصت های برابر برای متقاضیان سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی انرژی الکتریکی و همین طور اولویت بخشی به فرصت های برتر بهینه سازی، شرکت توانیر موظف شده است که علاوه بر اطلاع رسانی، تمهیدات لازم و بسترسازی مناسب برای اجرایی شدن طرح های بهینه سازی را انجام دهد.
منبع:

1399/05/29
20:55:03
5.0 / 5
1636
تگهای خبر: اینترنت , شركت , كاربر , هاست
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
الف دانلود