استخدام ۳۵۰۰ كارمند جدید در آمازون

استخدام ۳۵۰۰ كارمند جدید در آمازون

الف دانلود: غول اینترنتی آمازون می خواهد 3500 شغل فناوری و شركتی جدید در شش شهر بزرگ آمریكا ایجاد كند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، این غول فروشگاه اینترنتی اعلام نمود هابهای فناوری و دفاتر کاری خود در شهرهای دالاس، دیترویت، دنور، منهتن نیویورک، فونیکس و سن دیه گو را توسعه خواهد داد.

آمازون ۱.۴ میلیارد دلار در دفاترش سرمایه گذاری خواهدنمود و مساحت بیشتری به هر کدام از این دفاتر اضافه می کند.

از میان مشاغل جدید، ۲۰۰۰ شغل در نیویورک خواهد بود که آمازون در آنجا ساختمان "لرد اند تیلور" خیابان پنجم را اخیرا خریداری نموده است.

آمازون دسامبر گذشته یک قرارداد اجاره در هودسون یاردز امضا کرد و قصد داشت ۱۵۰۰ نفر را در این مکان استخدام کند.

این شرکت قبل از این برای ایجاد هزاران شغل در نیویورک متعهد شده بود و در نوامبر سال ۲۰۱۸ اعلام نموده بود ۲۵ هزار شغل در مدت ۱۵ سال در نیویورک ایجاد خواهدنمود.

انتظار می رود استخدامهای جدید شامل معماران زیرساخت ابری، مهندسان نرم افزاری، دانشمندان دیتا، مدیران محصول و طراحان تجربه کار باشد که در حوزه هایی مانند خدمات وب آمازون، الکسا، تبلیغات آمازون، مد آمازون و محصولات تازه آمازون فعالیت خواهند کرد.

آمازون در اواخر ژوئیهاعلام کرده بود که می خواهد ۱۰۰۰ شغل جدید در ایرلند به وجود آورده و یک پایگاه به مساحت ۱۷۰ هزار فوت مربع در دوبلین دایر کند.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، با این وجود آمازون امسال شاهد عزیمت شمار قابل توجهی از کارمندانش بوده است. از هر ۱۰ مهندس آمازون، سه نفر این شرکت را در سال ۲۰۲۰ ترک کرده است و آخرین مورد، برد پورتر، مدیر رباتیک آمازون بود.
1399/05/30
11:00:30
5.0 / 5
1411
تگهای خبر: اینترنت , تجربه , خدمات , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
الف دانلود