تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

الف دانلود: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت امروز (3 شهریور ماه) در محدوده قابل قبول است و پیش بینی می شود كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در این محدوده باقی بماند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۳ شهریور ماه) بر اثر برقراری شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

طی روز افزایش «تندی باد» از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» احتمال می رود بیشینه غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر مشابه با روز گذشته افزایش یابد و موجب کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق شود.

در شامگاه با تداوم وزش باد مؤثر انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

با کاهش «تندی باد» تا بامداد فردا (۴ شهریور ماه) و با آغاز تردد خودرو ها غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افرایش پیدا خواهدنمود و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز کاهش تندی باد موجب انباشت آلاینده ها و بر غلظت آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر افزوده می شود که کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس را به دنبال خواهد داشت.

در اواخر وقت فردا (۴ شهریور ماه) وزش باد مؤثر تا حدودی موجب پراکندگی آلاینده ها و به تبع آن پیش بینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدود قابل قبول قرار گیرد.

به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/06/03
13:24:30
5.0 / 5
1241
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود