شبكه تلفن همراه شاتل موبایل سه ساله شد

شبكه تلفن همراه شاتل موبایل سه ساله شد

الف دانلود: 11 شهریور 1399 با سال روز آغاز فعالیت «شاتل موبایل» و ورود این اپراتور به صنعت تلكام كشور مصادف است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور به عنوان تنها Full MVNO با هسته شبکه مستقل کشور، در حالی سومین سال فعالیت خودرا پشت سر می گذارد که بعنوان بزرگ ترین اپراتور مجازی در کشور شناخته می شود.
شاتل موبایل در طول سه سال فعالیت خود توانسته با ارائه خدمات متنوع ارتباطی شامل مکالمه، پیامک و اینترنت ۳G و ۴G/LTE خدمات جانبی باندل، طیف متنوعی از مشترکین تلفن همراه را در سراسر ایران با خود همراه سازد.
همین طور شاتل موبایل، نخستین و تنها اپراتور تلفن همراه ایران است که با رونمائی از «سیم کارت هوشمند»، نسل جدیدی از سیمکارت ها را به بازار تلکام معرفی کرده است. تکنولوژی سیمکارت هوشمند، آنتن های موجود در محدوده جغرافیایی مشترک را بطور مداوم تحلیل کرده و مشترکین این اپراتور، همیشه به بهترین پوشش شبکه و باکیفیت ترین آنتن موجود دسترسی دارند.
به مناسبت سومین سال روز فعالیت شاتل موبایل، این اپراتور به مشترکین خود که در بازه زمانی ۵ شهریور تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ مبادرت به خرید هر میزان شارژ یا بسته کنند، در ۱۱ شهریور و مصادف با سال روز آغاز فعالیت رسمی شاتل موبایل، بسته هدیه ای شامل ۳۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه اهدا خواهدنمود.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیمکارت، می توانند به وب سایت http: //www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان شاتل موبایل در ارتباط باشند.
منبع:

1399/06/07
14:00:04
5.0 / 5
1378
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
الف دانلود