اتصال مدارس به شبكه ملی اطلاعات به پایان رسید

اتصال مدارس به شبكه ملی اطلاعات به پایان رسید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود كه كار اتصال پرسرعت و مجانی همه ی مدارس كشور به شبكه ی ملی اطلاعات به پایان رسید.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی سال قبل از تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش برای اتصال تمامی مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات و هوشمندسازی آنها اطلاع داده بود. هرچند، انتشار کرونا در کشور و محرومیت استان ها و مدارس روستایی از اتصال به اینترنت، اهمیت این مورد را بیشتر از پیش آشکار کرد.
در این راستا آذری جهرمی امروز در توییتر نوشت: امروز با همکاری وزارت آموزش و پرورش، کار اتصال پرسرعت و مجانی همه ی مدارس کشور به شبکه ی ملی اطلاعات به پایان رسید تا ⁧‫دسترسی همگانی‬⁩ به آموزش مجازی محقق شود. قول داده بودیم تا اسفند ۹۸ به پایان برسد که به علت موانعی در تأمین تجهیزات با چندماه تاخیر این کار مهم به سرانجام رسید.
او همینطور در اینستاگرام درمورد تصمیمات نهایی شده برای آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: احیانا شنبه و یکشنبه هفته آتی، در یک برنامه لایو اینستاگرامی، بسته های وزارت ارتباطات برای بسط عدالت آموزش در فضای مجازی را به مردم معرفی و گزارش خواهیم کرد. البته اگر تلویزیون هم فرصتی اختصاص دهد، از آن طریق هم گزارش را به مردم خواهیم رساند. امیدواریم این بسته ها نگرانی والدین و معلمان را در مورد هزینه تحمیلی اینترنت مرتفع سازد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همینطور تصریح کرد: اگر با مشکل عدم پوشش دهی تلفن همراه در منطقه خود گلایه دارید، یا از کم بودن سرعت اینترنت و کم فروشی بسته ها از اپراتورها شکایتی دارید، کافی است با شماره گیری ۱۹۵ از سراسر کشور، شکایت خویش را ثبت و نتیجه را پیگیری کنید.
منبع:

1399/06/13
21:27:48
5.0 / 5
1155
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود