گزینه ویرایش پیام در توییتر منتفی شد

گزینه ویرایش پیام در توییتر منتفی شد

به گزارش الف دانلود كاربران توییتر كه امیدوار بودند بتوانند توییتهایشان را بدون حذف كردن و ارسال مجدد آن اصلاح كنند، با تصمیم جدید این شبكه اجتماعی مأیوس شدند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، توییتر در ماه ژوییه اعلام نموده بود اگر مردم برای مهار شیوع کرونا ماسک استفاده کنند، گزینه ادیت که کاربران مدتها خواهان آن بوده اند را عرضه خواهد نمود. توییت این پیشنهاد ۲.۸ میلیون بار لایک خورد و حدودا ۷۰۰ هزار بار ری توییت شد، اما توییتر در توییتی نوشت که این پیشنهاد موثر واقع نشد.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر اوایل سال جاری با وجود درخواستهای مکرر برای افزودن شدن گزینه ویرایش پیام، اظهار کرده بود که این شرکت شاید هیچگاه چنین گزینه ای را به علت احتمال استفاده از آن برای انتشار اطلاعات نادرست عرضه نکند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، موارد مبتلا شدن به ویروس کرونا در آمریکا هفته جاری به بیشتر از شش میلیون نفر افزایش پیدا کرد. آنتونی فاوچی، متخصص ارشد بیماریهای عفونی و مشاور ارشد کاخ سفید در مقابله با کرونا اخطار داد که تعطیلات روز کارگر امکان دارد به افزایش موارد مبتلا شدن به ویروس کرونا منجر شود اما اگر مردم از ماسک بهره برده و از مکانهای پرجمعیت دوری کنند، می توان از افزایش مبتلا شدن جلوگیری کرد.
1399/06/15
22:44:01
5.0 / 5
1305
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
الف دانلود