وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام كرد

مشكل واتساپ نسخه وب از سرورهای آن است

مشكل واتساپ نسخه وب از سرورهای آن است

الف دانلود: بگفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشكل نسخه وب و دسكتاپ واتساپ از سمت سرورهای آنهاست و ارتباطی به شبكه ایران ندارد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، در ایام گذشته، شاهد اختلال در نسخه وب واتساپ بودیم. برخی کاربران در شبکه های مجازی عنوان کردند تنها با فیلترشکن قادر به استفاده از این پیام رسان هستند و برخی هم در ارسال و دریافت فایل های متنی، صوتی و تصویری در این پیام رسان گرفتار مشکل بودند.
یکی از کاربران اینستاگرام در اعتراض به مشکلاتی که این روزها در نسخه وب واتساپ ایجاد شده، اظهار داشت: در دو روز گذشته واتساپ تحت ویندوز قطع است و دروس بچه ها هم در مدرسه تحت تاثیر زیادی قرار گرفته است. این قطعی تا کی ادامه خواهد داشت؟
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در پاسخ به این کاربر اظهار داشت: مشکل نسخه وب و دسکتاپ این نرم افزار، از سمت سرورهای آنهاست و ارتباطی به شبکه ایران ندارد. بطور مشخص عملکرد خدمات این نرم افزار که از سمت شرکت آمازون ارائه می شود گرفتار اشکال است. همکارانم در حال پیگیری هستند اما هنوز از طرف آنها زمانی برای رفع اشکال اعلام نشده است.
وی همینطور درباره مشکل آموزش مجازی تحت تاثیر اختلال در واتساپ اظهار نمود: ما برای آموزش مجازی استفاده از پیام رسان های ایرانی را سفارش می نماییم. با سرورهای پرقدرت جدید که در مرکز داده شهید سلیمانی در اختیار آنها قرار گرفته، خدمات رسانی بهتری دارند و از تعرفه نیم بها هم برخوردار می باشند.
منبع:

1399/07/02
09:44:52
5.0 / 5
1411
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
الف دانلود